Klub Winx

Klub Winx (Winx Club) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
JakePossible

26. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Asi takhle...

Nejsem pro seriál cílovou skupinou(kluk, 20 let) ale tenhle seriál sem si zamiloval, i když je to občas moc barevné a přeslazené, tak kvalitní příběh, slušné zvraty, sympatické hrdinky a odporní záporáci to vždy otočí k lepšímu. Příběh je totiž napínavý a občas dost temný, jeho zvraty dávají smysl a bývají opravdu překvapivé(Bloomini rodiče), hrdinky mají různé osobnosti a jejich rozdíly se občas negativně projeví, no a záporáci jsou různí a jsou jednou z nejlepších složek seriálu(kouzelníci ve 4. sérii byli opravdoví zmetci), nejsou trapní a jejich plány kolikrát vycházejí což perfektně přispívá k temnější atmosféře. Vytknout můžu jen občasnou přeslazenost, děsnou 2. sérii(kromě velkého finále) a docela dost ukecanou akci. Takže jak říkám: super seriál, u kterého musíte překonat blbý první dojem a budete se královsky bavit.

Avatar uživatele
meloblbka

15. srpna 2013

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Poprvé od kámošky

S Winx jsem se seznámila v první třídě a seznámila mě s nimi moje nejlepší kamarádka (Míša), která si neustále hrála na víly a ovládala přírodu. Ani nevím, jak jsem se dostala k seriálu, ale už jsem viděla první, druhou, třetí, čtvrtou a kousek páté série. Jsem ráda, že mě tehdy Míša nenechala bez znalostí. Vím o Winx i že jsou z Itálie. Ten, kdo si myslí, že ví o Winx nejvíc, tak ať mi řekne, nebo napíše na email. Já mu pak dám otázku, na kterou mi neodpoví!

Avatar uživatele
justynajohnson

16. ledna 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

winx

musím se přiznat bez mučení,viděla jsem jenom útržky,ale proč dávám 50 procent...no děti Winx úplně milují a jsou schopni na tuhle pohádku koukat třeba dvě hodiny v kuse,no jo,pro malé diváky je to perfektní

Avatar uživatele
onlyysarra

2. ledna 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Winx

Rozprávky Winx som pozerala ked som mala asi 5 rokov a mám na nich veľmi pekné spomienky.