W.I.T.C.H.

W.I.T.C.H. (W.I.T.C.H.) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Maritando Senju Uchiha

30. března 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mé dětství

Tohle je moje dětství. Nepamatuji si moc animáků, na které jsem se díval, ale tohle si pamatuju živě. Když jsem to náhodou před pár lety našel, nevěřil jsem svým očím. Hned jsem obě řady shlédl a . . . . je pravda, že když jsem byl mladší, líbilo se mi to víc. I přesto jsem si to ale užil. Je to takový oddychový seriál, u kterého si krásně odpočinete a zároveň vás vtáhne do zajímavého děje, kdy pětice kamarádek zachraňuje svět před příšerami z jiných světů.

Avatar uživatele
Ajam

24. března 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Obstojná zábava

Vím že tento seriál je primárně určen holčičkám, ale musím se přiznat že jsme jej taky "sledoval". Když někdy před 7-8 lety, na naší kabelovce začal bežet Jatix, tak jsem se na něj docela rád díval (ano i ve svých 18 jsem se rád díval na kreslené seriály, no dívám se na ně rád dodnes :-)) Tento seriál tam běžel také, a pokud jsem na něj zrovna narazil, tak jsem se na něj mrknul. Příběhy byli docela nápadité a i napínavé. Dějově si nezadají s kdejakou moderní fantasi.Je tam akce, napětí, intriky, tajemství. Prostě docela oddychová zábava.

Avatar uživatele
alik01

25. července 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

W.I.T.C.H.

Seriál o pěti kamarádkách, které ochraňují Zemi před všelijakými příšerami. Se svou malou sestrou se někdy koukám na kreslené pohádky a musím říct, že jsem viděla i horší. Nejvíce se mi na tomto seriálu líbí znělka-je hodně chytlavá. Dobrý na zabití volného času.

Avatar uživatele
Mishe

26. září 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dětství ...

Všechny seriály ze starého dobrého Jetixu, jsou moje dětství. Když si vezmu konkrétně seriál W.I.T.CH. Tak musím uznat že se mi líbil. Sice po letech mě už to tak nebaví protože, co jsem zjistila jeden díl a je to pořád dokola, ale o tom ani mluvit nechci. Užila jsem si při sledování skvělé chvíle a to hraní si na čarodějky a to rozhodování která nakonec budu. Líbil se mi i vtip který se odehrával kolem Cornelie. Tento seriál má ode mě 90 % :)

Avatar uživatele
Mistin

13. prosince 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:)

Pro děti rozhodně průměrný seriál který se docela podobá špionkám. Jako malá jsem ten seriál měla moc ráda, ovšem teď, když na něj koukám je to pořád to samé dokola. Ale, jak říkám není to ten nejhorší seriál, ale ani ten nejlepší.

Avatar uživatele
Carljack

25. března 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriál pro holky!

Ano, tento film je sice pro holky, ale proč se nepodívat.... zarazilo mě, jak obrovskou fantasii ten doporučit malým dětem? Klidně... jenže dobro zde stále vyhrává, nic se vlastně neděje a holčičí starosti (nemyslím menstruaci) jsou celkem nuda... no pro holky možná, pro mě nikoliv. (Viděno asi tak 20 dílů - furt to samé...)