plakát seriálu

W.I.T.C.H.

(W.I.T.C.H.)

Názory uživatelů

Mé dětství

Tohle je moje dětství. Nepamatuji si moc animáků, na které jsem se díval, ale tohle si pamatuju živě. Když jsem to náhodou před pár lety našel, nevěřil jsem svým očím. Hned jsem obě řady shlédl a . . . . je pravda, že když jsem byl mladší, líbilo se mi to víc. I přesto jsem si to ale užil. Je to takový oddychový seriál, u kterého si krásně odpočinete a zároveň vás vtáhne do zajímavého děje, kdy pětice kamarádek zachraňuje svět před příšerami z jiných světů.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Obstojná zábava

Vím že tento seriál je primárně určen holčičkám, ale musím se přiznat že jsme jej taky "sledoval". Když někdy před 7-8 lety, na naší kabelovce začal bežet Jatix, tak jsem se na něj docela rád díval (ano i ve svých 18 jsem se rád díval na kreslené seriály, no dívám se na ně rád dodnes :-)) Tento seriál tam běžel také, a pokud jsem na něj zrovna narazil, tak jsem se na něj mrknul. Příběhy byli docela nápadité a i napínavé. Dějově si nezadají s kdejakou moderní fantasi.Je tam akce, napětí, intriky, tajemství. Prostě docela oddychová zábava.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

W.I.T.C.H.

Seriál o pěti kamarádkách, které ochraňují Zemi před všelijakými příšerami. Se svou malou sestrou se někdy koukám na kreslené pohádky a musím říct, že jsem viděla i horší. Nejvíce se mi na tomto seriálu líbí znělka-je hodně chytlavá. Dobrý na zabití volného času.

50 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dětství ...

Všechny seriály ze starého dobrého Jetixu, jsou moje dětství. Když si vezmu konkrétně seriál W.I.T.CH. Tak musím uznat že se mi líbil. Sice po letech mě už to tak nebaví protože, co jsem zjistila jeden díl a je to pořád dokola, ale o tom ani mluvit nechci. Užila jsem si při sledování skvělé chvíle a to hraní si na čarodějky a to rozhodování která nakonec budu. Líbil se mi i vtip který se odehrával kolem Cornelie. Tento seriál má ode mě 90 % :)

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:)

Pro děti rozhodně průměrný seriál který se docela podobá špionkám. Jako malá jsem ten seriál měla moc ráda, ovšem teď, když na něj koukám je to pořád to samé dokola. Ale, jak říkám není to ten nejhorší seriál, ale ani ten nejlepší.

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sentimentální hodnota

Pro mě má tento seriál velkou sentimentální hodnotu, jelikož W.I.T.C.H. byl můj neoblíbenější časopis, když mi bylo asi jedenáct let. Proto není divu, že jsem si i kvůli seriálu vždy ráda přivstala.
Tento seriál nelze posuzovat dospělýma očima. Pokud jste ho neviděli před patnáctým rokem života, nyní se už do toho zamilovat prakticky nelze. Ale já jej zde hodnotím očima malé holčičky jako krásně zpracovanou adaptaci tehdy populárního komiksu.
Celému dílu nechybí přátelství, lásky ani dobrodružství. Škoda jenž, že po byl po druhé sérii ukončen.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí