plakát seriálu

Yellowstonský národní park

(Yellowstone)

Názory uživatelů

Nádhera

Přírodopisná dokumentární série BBC, to ke spokojenosti a dokonalému zážitku spojeným s výborným komentářem, který neřeší kraviny, ale chrlí jednu zajímavost za druhou, fantastickou kamerou, výbornou hudbou, úchvatným vizuálem a dechberoucími záběry (a řádnou dávkou napětí) většinou stačí. A od Yellowstonu to vše samozřejmě dostanete. Tento národní park je pro mě navíc jedním z nejkrásnějších a nejůžasnějších míst na světě, takže zážitek byl o to silnější. Jak jinak, nezbývá než doporučit. 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Má to své kouzlo

Já jako milovnice Ameriky jsem byla ohromena. Natočení,některé záběry byly opravdu uchvacující,ačkoli u podobných dokumentů nedokážu vydržet sedět dlouho.Tenhle dokument mi docela podlomil nohy v kolenou. Také vypravěč mluví hezky a srozumitelně. Nedotčené příroda s volně pohybujícími zvířaty je úžasné.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Jedním slovem SUPER

Pro milovníky přírody a dokumentů mapujících přírodní krásy je tohle to pravé. Stejně jako třeba dokument "Galápagos" i tento ukazuje svými úchvatnými záběry nedotčený život uprostřed přírodní rezervace. Život v naprosté izolaci, v Yellowstonském národním parku. Naprosto dech beroucí podívaná s doprovodným komentářem. Pro mě jasná volba a maximální počet bodů.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí