plakát seriálu

Život na zámku

(Život na zámku)

Názory uživatelů

Töpfer je špatný král

Měl jsem tu smůlu, že v době, kdy to dávali v telce, jsem byl zvyklý pravidelně večeřet s rodiči. Zpětně se trochu divím, že jsem při sledování tohoto seriálu byl vůbec schopen něco pozřít (a nezvrátit zpět). Většina postav mi navíc byla nesympatická, Töpferova Krále sem přímo bytostně nesnášel, skoro stejně tak jeho ženu. Kupodivu jediným světlejším bodem pro mě osobně byla tehdy sympatická Katka Hrachovcová. Přeci jen to byl však seriál o dost převyšující nynější Pojišťovny štěstí, Ulice a Ordinace.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Život

Ani jsem si neuvědomil že tu Život na zámku chyběl, přitom jsem ho sledoval pravidelně a těšil se na něj. I když někteří herci hráli dost otřesně (a to se netýká jen bezejmenných vedlejších tváří ale i známých herců, např. Tomáš Töpfer už tady prokazoval že není příliš dobrý herec, o Petru Rajchertovi se raději ani nezmiňuji)a celkově to bylo místy takové docela šupácké, tak se podařilo vcelku věrně zachytit dlouhé roky v životě jedné obyčejné rodiny, která zažila něco neobyčejného.Trochu mě mrzí že to nemělo další pokračování, protože dnes se točí x sérií daleko větších blbostí než bylo tohle.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:)

Jojo, to jsem byla ještě hodně malá, když tento seriál běžel.:) Ale pamatuju si, že jsme na to s babičkou vždycky koukali :P

Teď už by se mi seriál asi moc nelíbil a nic moc by mi neřekl, ale pamatuju si, že jsem jim hrozně záviděla to, že žijou na zámku:). (Musíme brát v potaz to, že mi bylo asi 7:) )
Herecké výkony bych teď označila za mírně neprofesionální, až nepěkné:/. Obzvlášť dobře si pamatuju Katku Hrachovcovou (tu opravdu nemám ráda ani teď).
I když seriál není a bikdy nebyl takový "hit" jako třeba Nemocnice na kraji města, tak si ho vybavuju jako poměrně dobrý seriál na svoji dobu.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

dobrý

Na tu dobu super seriál a musím říct, že se i teď ráda podívám na život rodiny Králových. Hrachovcová měla fajn roli a sedlo jí to, měla jsem jí moc ráda taky Macháčková je moc sympatická. Za mě fajn oddechovka.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Život na zámku

Jeden ze seriálů v nové době který stál zato a nebyl zasažen komercí,T Topfer přitahuje bilé plaště hrál v moha filmech doktora zde ve větší roli a jeho sok J Čenský též

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Náš Život

Tento seriál byl naší tradicí,večeřeli jsme u něj a sledovaly osudy rodiny Králových.Mě se mooc líbil.Takže ten kdo se chce vrátit zpět do časů mládí tomu radím tento seriál :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Koukatelná rozprávka ze života

I přes relativně nízkých 40%, musím uznat, že tohle je pro mě asi nejpřijatelnější český seriál "moderní doby". Příběh, který napsal sám život, je tu ještě na rozdíl od pozdějších výplodů ( Pouta, Růžovka, Náměstíčko, Pojišťovna Štěstí) celkem neokoukaný a výkony herců sympatické. nejlepší je tu asi Katka Hrachovcová, která mi v mládí z tohohle seriálu utkvěla nejvíc.
Seriál vás asi nějak podstatně neobohatí, ale pro čtvrteční večer, když v telce nic nedávaj, by mohl být pro rodinu ideální volbou.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Král

I když jsem byla menší, tak vím, že pondělky patřily Životu na zámku a s mamkou jsme se na to koukali. Jediný český seriál, který mě opravdu moc bavil. Děj a role a hlavně ztvárnění postav. Líbilo se mi i zpracování a že to fakt na sebe navazovalo. Kam se opravdu hrabe dnešní Ordinace s Ulicí. Tehdy mi byl sympatický Tomáš Topffer a Kateřina Hrachovcová. Bylo na co se dívat.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí