Zkáza Dejvického divadla

Zkáza Dejvického divadla (Zkáza Dejvického divadla) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Liduška

28. února 2019

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zkáza? Ani omylem

Včera jsem byla s přítelem na předpremiéře celého seriálu v kině. A musím vznést otázku. Co to s tou českou produkcí v poslední době je? Já se snad budu muset i na ty české seriály a filmy fakt dívat nebo co...

Jedním slovem - PECKA.

Já jsem se fakt pobavila a nasmála. Za poslední dobu asi nejvíc. Všichni jsou skvělí. Kvalita epizod má vzrůstající tendenci. Poslední díl je teda nejulítlejší, ale ničemu to nevadí. Každý díl má své téma, má hlavu a patu, dokonale pobaví. Kdyby 100% nebylo maximum, tak bych řekla, že koncentrace výborných herců je ještě vyšší.

Ta sebeironie a tento typ humoru prostě šlape jak má.

Určitě si to dám ještě jednou v televizi.

Avatar uživatele
filmmovier

15. června 2019

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

My chceme ředitele, kterej má AIDS

Po rozjezdu ve slabším 1. díle přišla další neskutečná nálož fantastického humoru a snad ještě lepších hereckých výkonů, pokud se to tedy tak vůbec dá nazvat. Díly AIDS, Vládci loutek a Smrad pak jsou učiněné geniality, a vůbec ne malé, právě naopak, zbytek je pak velmi slušný nadprůměr a pohled na to, jaké praktiky s magiií a šutry se v šatnách praktikují, je zcela k nezaplacení. Všemu a všem samozřejmě vládne Krobot, ale Jarda Plesl jakožto Richard III, to je zážitek, na který se nezapomíná a výkon hodný Českého lva! Ještě lepší než Most. Špička českého humoru. 100%.

Avatar uživatele
IvcaSammet

8. března 2019

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zkáza Dejvického divadla

Na Zkázu Dejvického divadla jsem se těšila jako dítě na Vánoce, ale měla jsem z ní i trochu obavy. Já "Krobotoviny" moc nedávám, většinou mě jeho pointa úplně vyletí oknem. Nakonec jsem ale byla absolutně spokojená, celé kino se smálo od začátku až do konce a i přes to, že bylo celé obsazení na druhé straně republiky, po skončení všichni hlasitě zatleskali (Kino Hvězda, Uherské Hradiště). Samozřejmě se ale Zkáza Dejvického divadla nemůže brát absolutně vážně, aby se divák dokonale pobavil. Závěr byl sice hodně podivný i na mě, ale protože jsem v takovém stylu čekala celý seriál, nakonec bych asi byla zklamaná, kdyby to skončilo jinak. Z dokonalého hereckého koncertu si ale neodpustím vypíchnout Jardu Plesla, kterého považuju za našeho nejtalentovanějšího herce a právě Zkáza Dejvického Divadla mě v tom zase utvrzuje. Bála jsem se, že budu těch tří set litovat, nakonec jsem ale tak nadšená, že kdyby to za týden nevysílali v televizi, zašla bych na to do kina znova.