Plakát

Zločin

(Zbrodnia)

Poklidný život na malebném poloostrově Hel náhle naruší tajemství z minulosti. Zdá se, že vše souvisí s nevysvětlenými vraždami. Atraktivní právnička Anežka, která na poloostrově Hel tráví se svojí rodinou dovolenou, najde při procházce utopené tělo. Vyšetřování dostane na starosti... [více]

2014–???? | Polsko | AXN | Akční / Krimi | 6 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

2×03 – Odcinek 3

(premiéra 29. 10. 2015 – před 4 lety)

Zločin – O čem to je

Poklidný život na malebném poloostrově Hel náhle naruší tajemství z minulosti. Zdá se, že vše souvisí s nevysvětlenými vraždami.

Atraktivní právnička Anežka, která na poloostrově Hel tráví se svojí rodinou dovolenou, najde při procházce utopené tělo. Vyšetřování dostane na starosti komisař „s minulostí“ Tom Nowiński, který se s Anežkou zná ještě ze střední školy. Po letech, kdy spolu nebyli v kontaktu, se znovu setkávají a tajemný případ vraždy jim dramaticky změní život.

Vyšetřování se zkomplikuje ve chvíli, kdy policie objeví další oběť. Mezi dávnými přáteli to začíná jiskřit a manželství Anežky a jejího arogantního manžela začne zažívat krizi.

Třídílná minisérie polské AXN je inspirována seriálem Vraždy v Sandhamnu, který vznikl jako adaptace kriminálního bestselleru švédské spisovatelky Vivecy Sten propojující nádhernou přírodu drsného mořského pobřeží, vraždy, tajemství a touhu.

Agnieszka Lubczynska
Maria Wolska
Monika Krajewska
Jas Lubczynski
Ewa Miernus
Info box
Stanice

AXN

Žánr

Akční
Krimi

Země původu

Polsko

Roky vysílání

2014–????

První vysílání

16. října 2014

Dabing

ANO – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (polská)
Oficiální stránky