plakát seriálu

Zoo

(Zoo)

Názory uživatelů

A můj názor je ...

1.řada
Zvířecí Živí mrtví? Několikrát jsem na tu podobnost narazil a upřímně jsem doufal, že si tvůrci z The Walking Dead vezmou trochu inspiraci. Nestalo se tak a díky tomu máme průměrný seriál pro deštivé neděle. Asi bych se zaměřil na detaily, aby na díváka více působila ta ponurá atmosféra světa ovládaného zvířaty - však v tom je spousty možností, aniž by zvířata musela mutovat a mít výjimečné schopnosti. Co se týče příběhu, celé party a zápletek - jednoduše postavené pro nenáročného diváka. I když si často hrajeme na všeznalé kritiky, jednoduchost a přímočarost nám neuškodí.

2.řada
Více méně jedeme ve stejných kolejích. Nemyslím si, že by seriál ztratil kvalitu, či naopak se nějak vyšvihl. I tak bych možná ocenil nějaké osvěžení a pořád si myslím, že se z tohoto nápadu dalo vytřískat víc.

3. řada
Přestávám sledovat. Po první dílu třetí řady mě to vůbec už nechytlo, stává se z toho zcela jiný seriál, než bych chtěl. Škoda, od začátku to potenciál mělo.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Poslednich par dilu...

vlastne skoro pulku prvni serie jsem protrpel, prvni dvoudil druhe jsem zkouknul uz jako diagnostikovanej masochista...ne, tohle opravdu ne, je to serial hloupej, ani ne tak nametem...proc ne, vymejslej se vetsi voloviny, ale jak psal(a) hlupec, "je to takove cele levne" (a to neni jen o rozpoctu, ale spis o scenaristech a reziserovi), pripomnelo me to podovne slabej serial "The Strain".
Optimisticky jsem ocekaval ze se z toho vylizou, po prvni serii jsem si rikal ze to "chlapsky" zamaznou, ale oni s tim pokracuji...
Dialogy jsou na stejny urovni jako triky...

S02E03 uz beze me...

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

ZOO

Zoo je veľmi zaujímavý seriál, dokonca by som povedal, že námet bol jedinečný. Zatiaľ som sa totiž nestretol so seriálom, ktorý by sa toľko zameriaval na zvieratá a čo by bolo keby zvieratá povedali NIE! Z 1. série som bol úplne unesený, dej bol napínavý, postavy sa presúvali a riešili problémy so zvieratami po celom svete a divák nikdy nemohol nič predvídať. Kvalita 2. série podľa mňa o niečo klesla, ale seriál si viac-menej zachoval svoj charakter aj naďalej. Zlomový okamih prišiel až v záverečnej epizóde 2.série, kedy nastalo niekoľko zlomových udalostí, seriál sa začal uberať iným smerom a čas v seriáli sa posunul o 10 rokov. Za 10 rokov sa toho veľa zmenilo, zmenili sa charaktery postáv, zvieratá vymenili laboratórne vymenené hybridy, a zmenil sa celý svet. 3. séria sa z môjho pohľadu začala uberať zlým smerom. Navyše som na konci 3. série očakával nejaké rozuzlenie, možno vyriešenie problémov, ale dočkal som sa len ďalšieho cliffhangeru. Síce je Zoo môj obľúbece, ale úprimne dúfam, že ak vznikne 4. séria, tak že bude posledná. Čo sa týka hereckého obsadenia, môžem len chváliť, síce väčšinu hercov som predtým nepoznal, ale až na pár výnimiek hrajú výborne.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Rawr!

Ok. Drobné vysvětlení na začátek - pro tento seriál je asi potřeba mít specifický smysl pro humor. Zoo je prostě syrové béčko à la Drive Angry. Hlavním hrdinou jsou tu zvířátka. Zvířátka, která se snaží hromadně vyhladit lidstvo. A jediná naděje lidstva leží v rukou party lidí, která spíš střílí po sobě než po zvířatech.

Všichni herci podle mě vědí, že hrají v naprosté hovadině a přehrávají přesně podle toho. Ale nejdou za hranu, kdy by už jejich výkon hraničil s trapností. Režie drží otěže pevně v rukou. Scénář se nebojí řešit situace ad absurdum a každý díl mi připomínal motelovou scénu z výše zmíněného filmu.

Velká škoda, že Zoo utnuli už po třetí sérii. Protože čtvrtá, pokud by pokračovali v nastaveném tempu, mohla být jednou z nejveselejších věcí, které seriálový svět v posledních letech přinesl.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zoo

Přestávám koukat po 13.dílu první série - nevím, zda to bylo finále, či bude série pokračovat, ale posledních 5 dílů jsem se jen modlila, aby už to skončilo.

Je to takové celé levné, i když ze začátku jsem si říkala, že to mohlo být horší. Vědecká stránka věci je ptákovina a jak tak nad tím přemýšlím, moc se mi nezamlouvá to, že zvířátka jsou tam hlavní (inteligentní) záporák - proč by se kočky, jež nás úspěšně domestikovaly, pokoušely najednou o naši záhubu? Chápala bych prasata, kuřata, krávy i koně, ale proč kočky a psi?

No, takže ... pokud už opravdu nemáte do čeho píchnout, pár dílu tohoto se snést dá, ale jak to zajede do svých trapných kolejí, rychle pryč;)

40 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Předpvěd' ?

Hodně zajímavý seriál, ale ještě zajímavějíší téma. Že se ke zvířectvu nechováme zrovna fér? pravda. Že by se jednou chtělo mstít? Zajímavá myšlenka. A my by jsme byli v háji.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po 4.díle....

Doufám ve vítězství živočišné říše alespoň v seriálu!

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jak bych to tak zhodnotila?.....hmm

Asi takhle: škoda času a škoda slov už po 15 minutách.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zoo

Seriál jsem poprvé viděla na telce a musím říct, že vypadá zajímavě.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí