Zoufalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Můj muž, ten protiva

Bývalý manžel Edie Brittové jí na měsíc pošle jejich devítiletého syna Traverse. Edie poprosí Carlose, jestli by ho večer nepohlídal, Carlos má však pozvanou do bytu tanečnici z internetu, a odmítne. Během schůzky si povšimne, že si Travers hraje ve tmě na ulici. Tanečnice uraženě odejde a Carlos nechá Traverse u sebe přespat. Ráno vynadá Edie, že se o syna nestará, a nabídne se, že Traverse kdykoli pohlídá.

Kandidát na starostu Victor Lang spatří na ulici Gabrielle Solisovou, líbí se mu a políčí si na ni. Když se spolu seznámí, pozve ji na večeři. Gabrielle jeho úmysly prokoukne a řekne mu to. Lang si však věří a je přesvědčený, že si v budoucnu Gabrielle vezme.
Mezi Mikem Definem a Orsonem Hodgem je napětí. Mike ví, že v den vraždy byl Orson u Monique Pollierové, a Orson ví, že ho Mike shodil ze střechy. Mike si převezme své věci z nemocnice a objeví zásnubní prsten pro Susan Mayerovou. Uvědomí si také, že Ian Hainsworth o prstenu věděl, a proto Susan tak rychle požádal o ruku...

Austin McCann předá Julii Mayerové zamilovaný dopis. Julie mu dá druhou šanci, ale Austin se mezitím dozví, že je Danielle Van De Kampová těhotná. Bree odjela za rodiči, a tak to Andrew řekne Orsonovi. Ten rozhodne, že Danielle s ním a Bree odjede na svatební cestu. Než porodí a dá dítě k adopci, rodina bude tvrdit, že Danielle studuje v cizině. Austina Orson přinutí, aby odjel z města...

Tom Scavo si myslel, že pizzeria bude pro něj zábava, ale místo toho jsou s Lynette stále zapřažení v práci. Tom se chystá oslavit deváté výročí jejich svatby a vymyslí pro Lynette romantický večer. Lynette však touží jen po odpočinku v posteli. Tom se urazí a oslavu zruší...

Lynette se to rozleží v hlavě a nakonec se na dohodnuté místo vydá. Tom však mezitím pozval do pizzerie Carlose, Mikea a Iana na poker. Mike a Ian se vsadí v pokeru o Susan...

Zajímavosti

Epilog více z této kategorie

Projeďte se jakoukoliv předměstskou ulicí. Víte, co uvidíte? Hromadu chlapů se stejným výrazem. Je to pohled, který říká: "Do prdele, můj sen se nikdy nesplní." "Nikdy jsem neměl život bez skandálů." "Nikdy nebudu mít vlastního syna." "Nikdy ji nebudu znovu držet v náručí." "Nikdy jí neřeknu, co cítím." Jo, předměstí je naplněno muži, kteří se vzdali naděje. Samozřejmě čas od času narazíte na nějakého šťastlivce, jehož sny se naplnily. víte, jak je poznáte? Jsou to ti, co se nemůžou přestat usmívat. Taky je nenávidíte?

Wisteria Lane více z této kategorie

(Vypráví Rex Van De Kamp.) Jmenuji se Rex Van De Kamp. Hřbitovy jsem nenáviděl už zaživa a teď, když jsme mrtvý, je to ještě horší. Tady jsem žil. Je to tu krásné, nemyslíte? Co jsem odešel, moc se to tady nezměnilo - vkusné a uklizené jako vždy. Všechno je dokonalé. Alespoň na povrchu. Má rodina byla stejná. Jen se na nás podívejte. Neuhádli byste, jak na nás zapracoval zub času a co nám vzal, ale to je prostě ta věc na nás Van De Kampech. Mít úsměv na rtech, i kdyby se dělo cokoliv. Jako můj syn Andrew. Při pohledu na něj byste ani netušili, že strávil šest měsíců na ulici a živil se žebráním a prostitucí. Nebo má dcera Danielle. Vypadá jako ten typ holky, který svede svého učitele historie? Sice jsou to moje děti a já je miluji, ale jsem docela rád, že jsem mrtvý. Tady je ten klaun, kterým mě Bree nahradila. Orson. S klidem mohu říci, že mě děsí už od začátku. Podle mě je to mazaný chlap, který ví, kde je zakopané jaké tělo... a taky by měl. Vždyť je také zakopal. Ale Bree si myslí, že je sir Galahad. Děti ho mají rády. A všichni moji přátelé jsou teď jeho přátelé. Takže mě těší vědět, že alespoň jeden z mých starých sousedů mu vidí přímo do žaludku. (...) Ne, Orson Hodge rozhodně není chlap, kterého bych vybral jako hlavu své rodiny, ale jedno se mu musí nechat - ten úsměv má zmáklej.

Prolog:
(Vypráví Rex Van De Kamp.) Projeďte se jakoukoliv předměstskou ulicí. Víte, co uvidíte? Zoufalé ženy. Je to tak. Jedna nešťastná žena vedle druhé, každá naprosto nespokojená ve svém jedinečném životě. Ale o nich mluvit nechci. Ne, chci mluvit o jejich mužích a co se stane chlapovi, když to jeho vyjímečná dáma přestává zvládat. Jako můj přítel Carlos. Byl zvyklý mívat všechno. Sexy ženu, hromady peněz a pak bum! Nastane a rozvod a plať! Ale posadí se a bude si stěžovat jako vaše průměrná hospodyňka? Ne, pane. Najde si tvůrčí způsob, jak dostat od života, co chce. (...) Tohle je můj přítel Tom. Slyšeli jste, co nedávno udělal? Ten bláhový parchant si otevřel vlastní pizzerii. Myslel si, že pokud bude sám sobě šéfem, bude spát jak dlouho sám bude chtít. Ale problém s tou logikou je, že ženatí muži si nikdy sami nešéfují. (...) Tohle je Ian. Opravdu toho chlapa neznám, ale zdá se, že Susan Mayerová ho má ráda. Předevčírem ji překvapil s požádáním o ruku. Řekla ano, ale on je pořád trochu nervózní ze své konkurence. Ale Ian ví, že láska je jako válka a občas musíve vytáhnout těžší artilerii.

Stalo se v minulých dílech více z této kategorie

Mike plánoval požádat Susan o ruku a Ian byl překvapen. Monique byla zavražděna a Orson ušil boudu. Vztah byl navázán a srdce zlomeno. A Bree pochovala svého manžela Rexe.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kainwhisper
Fruiko