plakát seriálu

Zoufalé manželky

(Desperate Housewives)

Názory uživatelů

Zoufalé na tom je jen to, jak to bezmezně musíte milovat

Na oko obyčejný US seriál, z obyčejného města o obyčejných rodinných potížích. Ale za vším je toho o tolik víc. Nejen, že každou sérii provází jedna prapodivná událost,což diváka neustále drží v pozoru, ale všechny hlavní představitelky jsou tak uvěřitelné a zábavné, že je prostě pořád na co koukat. Za sebe musím říct, že nejlepší je prostě Bree, to je takový klasik, že to nemá obdoby.S její schopností za jakýchkoliv situací vše s ledovým chladem (a hlavně humorem) vyřešit, se řadí mezi mé nejoblíbenější seriálové postavy vůbec. Škoda jen, že tenhle rok seriál končí. Jsem přesvědčená, že i pro další roky by měl co nabídnout.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí
Ivy
30. července 2015

Even the most desperate life is oh so wonderful

Trvalo mi dlouho, než jsem se do tohohle seriálu pustila, ale jak jsem s ním jednou začala, tak už jsem nemohla přestat. Líbilo se mi to snad od úplně první minuty. Vtipné, originální, někdy přehnané, ale je to jedna z mých srdcovek, na kterou nedám dopustit.

1. série
Jedním slovem úžasná. Záhada s Mary-Alice je napínavá, celou řadu jsem čekala jak to vlastně dopadne. Pokaždé, když jsem si myslela, že vím co se stalo, přišli s něčím novým, čím mi to vyvrátili. Navíc kromě Lynette se mi líbily všechny postavy. Ukázkový začátek seriálu.

2. série
Zápletka s nově nastěhovanou rodinou mě moc neohromila, ale jinak jsem se nenudila. Stále vtipné, stále napínavé, stále mě to bavilo.

3. série
Opět velmi slušná. Seriálu ještě pořád nedochází dech, vtipný, originální. Postavy (až na Lynette, na chuť jsem jí prostě fakt nepřišla) mě nehorázně baví.

4. série
A přichází Katherine, další postava, které jsem nepřišla na chuť. Záhada, která se ale kolem ní točila byla natolik zajímavá, že jsem se nenudila. Díl s tornádem navíc považuju za jeden z nejsilnějších dílů celého seriálu. Ani po čtyřech sériích moje nadšení neupadá.

5. série
Jenže pak přišlo tvrdé vystřízlivění v podobě páté série. Netvrdím, že byla špatná, to vůbec ne, ale posunutí v čase o pět let dopředu mi vůbec nesedlo. Musela jsem si dlouho zvykat na nové "životní" situace postav, seriál je ale ještě pořád zajímavý a vtipný, takže jsem se ráda dívala dál.

6. série
Je celkem obdivuhodné, že seriál má ještě pořád co nabídnout. Pořád nenudí a ani se neopakuje. Nemůžu si stěžovat.

7. série
Až na pár okamžiků si vlastně nemůžu pořádně vzpomenout kolem čeho se sedmá řada točila. Řekla bych, že to všechno tak nějak gradovalo k překvapujícímu finále. Seriál je sice pořád zábavný, ale je vidět, že už mu lehce dochází dech.

8. série
Jednoznačně nejméně povedená ze všech. Seriál byl vyprávěný z nadsázkou a byl takový lehký a zábavný, tady se změnil v drama. Obzvlášť první půlka série byla taková hrozně temná. Navíc se v téhle řadě dopustili naprosto neodpustitelné věci, kterou si teda mohli odpustit, když se jednalo o poslední sérii. Ale finále mi akorát připomnělo, proč jsem se do tohohle seriálu zamilovala. Krásné zakončení.

Tenhle seriál je jedinečný, úžasný a jeden z mých absolutně nejoblíbenějších.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Klasický pátek v "Mysteria" Lane.

Slunné předměstí s krásně upravenými trávníky, květiny, děti na kole, na pohled vše nevinné až na kost, typicky americký předměstský život, kde se všichni znají. S touto iluzí si krásně pohrává temnota, tedy fakt, že i když se každý tváří perfektně a nevinně jako květina, každý skrývá nějaké to tajemství, at už zlé nebo ještě horší. Tohle mystery drama, které je v jeden moment nevinné až úsměvně, a v druhý moment skoro děsivé a depresivní je snad ideální volbou do watchlistu každého, kdo má rád oddychovky, kterým ovšem nechybí komplexnost.

Nemůžu napsat své názory na všechny série, aniž bych nevyzvonila nějaké ty spoilery, které by jste si určitě nepřáli znát, takže když to vezmu stručně. Do nějaké čtvrté série je seriál nejlepší, přišlo hodně WTF momentů, čím se seriál může pyšnit je to, že je opravdu vypiplaný a nečekaný, když si kolikrát myslíte, že něco víte přesně, další minuta vám ukáže, že jste se šeredně spletli a měli by jste se jít profackovat nějakou detektivní literaturou od Arthura Conana Doyla.
Od páté série už to začíná malinko vrávorat nad tím, že se to občas opakuje a něco už se prostě okoukalo, třeba jako fakt, že každý, kdo se to Wisteria Lane nastěhuje určitě nemá čisté svědomí, či se tam nastěhoval s docela nekalými úmysly, nebo prostě jen skrývá nějaké to tajemství nebo jako postava Susan, jejíž trapasy byly zpočátku roztomilé a vtipné, ale později už se prostě chytáte za čelo, že takhle levej člověk prostě nemůže existovat.
Což mě dostává k hlavní hrdinkám, mezi kterými si vybere každý, protože každá z nich je jiná než ta druhá a i když se některé jejich priority změní, tak v podstatě jsou všechny úplně stejné jako byly zpočátku, ovšem je to drama, tak se sem tam něco na nich změní, základ se prostě zlomit nedá.

Ačkoliv jsem si oblíbila všechny z nich, tak nejvíce si mě získala Bree. Miluju její cynismus, ačkoliv je to dáma za všech okolností, tak je tvrdost, údernost a bojovnost je ohromující, i to, jak kolikrát některé situace řeší, taková chladnokrevnost se mi líbí. Nejlépe mě pobavila hláška.
"Danielle: Věříme, že maso je vražda.
Bree: Byli by jste radši kdybych vám uvařila sebezavražděnou krávu?"
U Lynette jsem nikdy nepochopila, proč si pořizuje tolik dětí, když to špatně zvládá(ačkoliv je nadevše miluje, to bez pochyb) a má manžela, který ani po třicítce nejspíše neví, co chce. Nadruhou stranu jsem obdivovala její vytrvalost, tahle ženská prostě zvládne víc jak kůn. K tomu mě kolikrát pobaví její sarkastické poznámky.
Gabrielle je stejně krásná jako vyčůraná. Její humor mě stejně jako u ostatních baví, protože jí též nechybí velká dávka upřímnosti zformované do nějaké trefné hlášky, kterou si zapamatuji. Eva Longoria má ten správný temperament, proto její hysterické scény působí věrohodně a kdykoliv začne vyšilovat, či mít nějaké povrchní poznámky, tak to stojí za to. K tomu jí za partnera dali Carlose, se kterým tvoří asi nejlepší pár z tohoto seriálu, protože jejich scény fakt nemají chybu.
Na závěr Susan, kterou hodně lidí(i já sama kdysi) považovali za tu hlavní, ale já je beru jako, že jsou si všechny rovny. K ní bych dala je to, že postava je určitě dobrá, zprvu snad nejlepší, protože její na paty přilepená smůla byla opravdu zábavná, nicméně později na cokoliv šáhne, ihned víte, že to prostě po-ere a to mě osobně začalo později docela i štvát, protože mě to už přestalo zajímat a nakonec i bavit. Nicméně podle mě je sympatická a s těmi trapasy zprvu i celkem reálná, dokud se z toho nestala taková její rutina.

Správně by se nemělo zapomínat ani Mary-Alice, vypravěčku tohoto příběhu, která vždycky řekne nějaké to moudro, které vystihuje nějaké reálné situace běžného života, či prostě vztahy mezi lidmi a nepsané pravidla mezi sousedy. Její hlas se jak v dabingu tak bez něj velice příjemně poslouchá.

Za zmínku stojí i Edie Britt, která byla zpočátku sexy mrcha odvedle, které se tam občas objevila, nicméně později jsme mohli zjistit, že není tak špatná, jak se tváří a i když je velice vypočítavá potvora, ale má pozitivní stránku, která na ní vrhá lepší světlo.


Nechybí humor, nechybí drama, nechybí napětí. Jsou tu situace s obyčejnými sousedskými šarvátkami, na to je vystřídá nějaký temný zločin, který si každý drží pod povrchem.
Seriál je prostě mix všehochuti.
Zda postupem ztrácí na kvalitě, to nejspíš podle názoru každého z nás, já si všimla poklesu v páté sérii, kde se hodně věcí změnilo, ale ani tak mě to neodradilo od pokračovaní, protože nemůžu říct ani o jedné dějové lince, že by mě nebavila či nezajímala.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Carlosi, ty hovado! Jsem těhotná a je to tvoje vina!

Tenhle serial nejde nemilovat. Nádherné prostředí Wisteria Lane, úžasné herecké obsazení , napětí, humor, drama, záhadní sousedé, tajemství, která postupem času vyjdou na povrch. Tohle všechno jsou naše úžasné zoufalé manželky.

Jako malá jsem si u nich holdovala u televize. Teď je s přítelem sledujeme na pc jako maraton. Po spuštění dílů nikdy neskončíme u jednoho a koukáme dál. Někdy i celý den. Teď jsme na začátku šesté série a seriál má stále grády a pro nás nová série nám zase otvírá nové záhady, seznamujeme se s novými sousedy, kteří už na první pohled vypadají, že šestou sérii dost spestří tak jsem zvědavá co nás všechno ještě očekává.

Nicméně, už teď mě šíleně mrzí, že tahle senzace už skončila. Ještě tři série a budu muset dát manželkám papa. Každá s manželek si mě něčím dostala. Ze začátku mi neseděla Bree a její přehnaná kontrola jak na pořádek tak i nad její rodinou. Postupem času jsem se do její role ale naprosto zbláznila a teď jí vidím jako úžasnou, zranitelkou, typickou ženu, která má své hodnoty a za to si jí nesmírně vážím. To samé i Lynette, která bojuje se svými dětmi, s nemocí a někdy i s manželem, ale jako rodina jsou pro mě Scavovi asi nejlepší.

Kdysi mě hodně bavila Susan a její "na co šáhnu to poseru". Teď mi přijde poslední dobou zbytečně dramatická a v některých situacích dost přehání, ale jak jsem psala mám před sebou ještě tři série, tak snad se stará Susan ještě vrátí a nechá těch komedií co třeba v páté sérii předváděla.

A hodně mě mrzí jak dopadla Eddie. Byla to sice potvora, ale vnitru to byla úžasná žena. A show pěkně zpestřovala intrikami. Wisteria Lane bez ní už není ono, ikdyž se o její roli teď asi snaží Katherine, která mi tam po celou dobu nesedí. No vážně jsem zvědavá a už se těším co mě čeká dál. Pro mě jsou manželky opravdu životní a proto jím dávám 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Desperate Housewives- Best forever and ever...

Tento úžasný seriál som si pozrel až nejaký čas po jeho ukončení. Síce som o ňom vedel- veď kto by nepoznal Zúfalé manželky- nenapadlo ma, že by som si ho pozrel- pravdepodobne som si myslel že ma jednoducho nebude baviť. Opak bol však pravdou, a ja som naozaj rád že som si tento seriál pozrel od začiatku.

V prvom rade by som rád podotkol, že je to skutočne originálny seriál. Zbožňujem ten čierny humor ktorého je tam správna dávka, tie hlášky, situácie a záhady...

Celé je to vlastne o štyroch ženách- veľmi dobrých priateľkách- ktoré mali ešte jednu priateľku, ktorá bohužiaľ spáchala samovraždu. Vtedy sa spustila lavína záhad, čo nový sused, to nová záhada, vražda, atď.

Nebola jediná epizóda pri ktorej by som sa nudil. Naozaj nie, a to sa mi nestáva veľmi často. Každý jeden diel, mal v sebe nejaké čaro ktoré jednoducho nepovolilo až do konca.

Ako veľké plus vnímam aj to, že vždy keď začala nová séria, odštartovala nový príbeh. Netočilo sa to celých osem sérií iba okolo tajomného odosielateľa listu Mary Alice. Mám tento typ seriálov veľmi rád.

A síce boli všetky epizódy perfektné, najlepšia podľa mňa bola záverečná- Finishing the Hat. Tie záverečné scény, kedy môžeme vidieť ako dopadli životy všetkých manželiek je super. Som si istý že nie som sám, komu pri tom vytiekla nejaká tá slzička z oka... A na úplnom konci, môžeme ešte vidieť, že vo Wisteria Lane začína úplne nový príbeh a všetkým nám je jasné, že na toto miesto sa pravdepodobne ešte nikdy neprisťahovala rodina, ktorá by nemala niečo spoločné s vraždou.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tajemství a humor

Seriál je o čtyřech manželkách z předměstí, kde by asi nikdo moc bydlet nechtěl. Každá manželka je jiná a má svoje mouchy, ale jedno mají společné-vždycky šikovně dosáhnou toho svého.

V tomto seriálu je všechno, co mám ráda-tajemství, která nás provázejí každou sérii, humor, kdy se naše zoufalky snaží dosáhnout toho svého, ale jsou tu taky brilantně napsané smutné okamžiky. Mezi mé nejoblíbenější díly patří například ten, kdy si manželky vyprávějí zážitky o Eddie. Moc mě mrzelo, že Eddie musela odejít ze seriálu, ale Reneé byla důstojná náhrada. Naše zoufalky doplňují vedlejší postavy jako paní McClusky nebo manželský pár Lee a Bob, které naprosto zbožňuju.

Tento seriál miluju, je to jeden z mála seriálů, který mě stále bavil, i když měl 8 sérií, takže když byl zrušen, byla jsem z toho dost smutná, klidně bych snesla další série z mé oblíbené Wisteria Lane, i když musím uznat, že seriál byl zakončen velmi hezky. Zoufalky jsou prostě moje srdcovka a nedám na ně dopustit.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zoufalky z Wisteria Lane...

Úžasný seriál. Kombinace rodinného dramatu, humoru a několika temných tajemství. Je až podivuhodné, kolik intrik se může skrývat za zdánlivě dokonalou iluzí poklidného předměstí. S každou vyřešenou záhadou se objevují přinejmenším tři nové otázky a ty se prolínají celým seriálem...
Správně praštěná Susan, Lynette, která vždycky všechno maličko přežene, Gabi, kterou prostě nejde nemilovat a Bree, která má vždy všechno pevně ve své režii se skvěle doplňují a každá dodává příběhu na originalitě.
Tento seriál je jasným důkazem toho, že nemusí jít o bláznivé sci-fi nebo krvavou kriminálku, aby byl člověk napjatý k prasknutí a se zatajeným dechem čekal, jak to dopadne.
Takže za mě 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Na Wisteria Lane najdete nové zločiny, staré zločiny a zločiny, které se dějí téměř před zraky všech.

Kráska Gaby a její intriky, upjatá Bree se svými nejlepšími pomerančovými muffiny, Lynette, která ví co její manžel chce víc než on sám a potrhlá Susan, u níž nevíte, jestli je tak hloupá, nebo to jenom dělá. Tyhle dámy z Wisteria Lane tvoří jeden z nejlepších "babských" seriálů, jednotlivé díly mě dokáží zrovna tak napnout, jako rozesmát. Pokud vám připadalo, že je Sex ve městě příliš vulgární a neřeší se tam závažnější věci, u "Zoufalek" by se to stát nemělo. Jestli to berete s nadhledem a neřešíte věci jako proč se každou sérii stává holkám nějaká tragédie, je to výborná oddychovka. Navíc jeden z těch mála seriálů, který si držel kvalitu do posledního dílu. Finální série byla prostě úžasná...Most people just go on - day after day trying in vain to keep secrets that will never stay hidden. Oblíbené postavy: Gabrielle Solis, Carlos Solis, Bree Van De Kamp

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zoufalé a božské

Seriál jsem shlédla asi čtyřikrát, byť musím uznat že s každým dalším shlédnutím všech řad, mi připadá, že seriál se postupně sérií za sérií mírně zhoršil. Miluji seriál především do doby, kdy je v něm Eddie, protože přiznejme si to - ta mrcha je prostě skvělá a nenahraditelná. Stejně jako ostatní původní zoufalky.
Linette je ta utahaná matka a dlouho se zdá, že její vztah s Tomem je nezničitelný, Bree se jeví jako skvělá hostitelka (inu, v čem ta ženská nevyniká?),Gaby je ta nádherná a hubatá a moje milovaná Susan je ta věčně zmatená a nešikovná. Společně ale tvoří úžasný babinec, jež se perfektně doplňuje. Jakmile se ale naruší původní sestava a Eddie je postupně nahrazována, mám pocit, že atmosféra seriálu klesla.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Marc udělal dobře, že si to nenechal pro sebe.

Rok 2004 byl významný pro televizní tvorbu z mnoha aspektů. Začaly Zoufalé manželky, začali Ztraceni a třeba Dr. House, tedy minimálně ti, které si já z tohoto roku odnáším jako skvost. Co seriál, to dnes velký pojem a moc lidí asi nepotkáte, co by tyto 3 legendární projekty neznali.

Já se chytil ze začátku na děj, který byl neotřelý, zpočátku rádoby obyčejný, ale tak chytlavý, že jsem jel jednu řadu za druhou, tedy bylo to v době, kdy jsem ještě zrovna neholdoval internetu, nějaký rok 2006-2007, takže jsem se musel spokojit s tím, jak rychle vysílala sezóny Tv Prima. Bylo to ve všedních dnech odpoledne v reprízách a premiéry v ČR byly většinou neděle kolem půl desáté večerní, až tak moc si to pamatuji. Každopádně jsem takto sledoval Manželky po dobu do 5. série a od šestky přešel na kýžené sledování na PC s titulky.

Hlavně od 6. řady kdy jsem si začínal navykat na formát - co týden, to nový díl jsem se do tohoto seriálu úplně zamiloval. Ústřední čtveřice - sory Edie, mi hodně vyhovovala celých 8 let. Pánské obsazení také nijak zvlášť nekulhalo a co naprosto zasloužilo nemálo ocenění byla všudypřítomná hudba od Steva Jablonskyho a úvodní a závěrečné monology Mary Alice Young.

Já ze všech nejvíce miloval Lynette, protože to byl takový čistý tvor z těch všech postav dohromady a štěstí jsem nejvíc přál od první chvíle jí, už když lezla v šatech do bazénu, aby z něj vylovila své ratolesti.
Neříkám, že Bree a její uklízecí/alkoholové mánie nebyly k zahození, nebo když Susan jen otevřela pusu a Gaby se zas "nudila", když jí pálilo dobré bydlo, ale prostě Lynette je jen jedna. Navíc je opravdu perfektní herečka, kdy to potvrzuje i v současné době v American Crime. (taky důvod, proč jsem tento seriál zařadil mezi ty, co u mě dostaly šanci)

Každá z odvysílaných řad měla svoje tajemno a kouzlo, které diváka skvěle zavrtalo do sedačky.

Oprávněně v mých TOP 20. Dal bych i 200%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

První odchod

Zpočátku seriál začíná velmi dobře. Takhle zkombinovat vražedné záhady a komedii, to se jen tak nevidí a tehdy už vůbec ne. Jeden možná nechápe, jak se tyhle ženské skamarádily, když spolu nemají nic moc společného, na druhou stranu si tak každý najde svoji oblíbenkyni.
Po pár řadách už jim však začal docházet dech, a tak volili cestu časového skoku. Přiznám se, že to pomohlo. Některé změny během těch let jsem sice překousávala těžko, ale seriálu to dodalo nový šmrnc. Jenže to nepomohlo napořád a dech opět začal docházet. Musím říct, že to byl snad první seriál, který jsem opustila před koncem. Když jsem ale viděla, že by jen došel někam, kde už by se mi nelíbil, kde bych byla tím natahováním otrávená, radši jsem seriál nechala být včas.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nikdy nepodceňujte manželky z predmestia

lebo sú schopné všetkého. Prvá séria bola ako závan čerstvého vzduchu. Mala všetko - drámu, krimi, humor, postavy, prostredie a každý jeden diel prinášal nové prekvapenia. Ďalších zopár sérií si tiež držalo vysokú kvalitu, potom ale prišiel zlom a seriál začal klesať. Približne po tej piatej sérii to už ani zďaleka také dobré nebolo. Nápady dochádzali, zápletky sa opakovali a začali naberať na absurdite. Posledná séria bola pre mňa veľmi nedôstojným vyvrcholením. Všetko čo sa v nej stalo bolo naozaj zúfalé. To ako nakoniec dopadli naše štyri hlavné zúfalky bolo také nereálne až mi z toho bolo smutno. Prvých pár sérií ale naozaj stojí za to a bavila som sa na každom dieli. Moja najobľúbenejšia manželka je Gabrielle pretože tie jej hlášky sú bohovské.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Carlosi, dnes jsem se tak nudila, že jsem málem začala všechno uklízet!

Jeden z mála seriálů, který od prvního dílu až do posledního co jsem až doposud viděla, neztratil nic ze svého kouzla. Potom, co jsem si přečetla o čtvrté sérii myslím, že už ani neztratí.

Když Zoufalky před nějakým tím rokem začali probírat v různých televizních magazínech a novinách, nedávala jsem mu moc velkou naději. Nebylo mi jasné, co se lidem na téhle ženské čtveřici a obyčejném životě na předměstí může tak líbit. A nešlo mi do hlavy jak je možné, že jejich popularita vzrostla natolik, že získali už 6 cen Emmy, pár dalších ocenění nemluvě o několika desítkách nominací v nejrůznějších televizních anketách. Teď už to ale vím. Jejich životy vypadají na povrchu celkem poklidně ale uvnitř to už tak dokonalé není. A to se mi na tom líbí. Seriál si podle mě na nic nehraje. Hlavní hrdinky se potýkají s nejrůznějšími problémy a každý ho řeší svým vlastním způsobem (Susan většinou nějakým potrhlým způsobem). Líbí se mi, že každý díl začíná a končí shrnutím Mary Alice Youngové. Líbí se mi, že díly nejsou fádní/nudný ale živý/přesvědčivý a někdy dokonce až tajemný. Líbí se mi, že každá postava má svůj vlastní příběh.

Prostě a jednoduše se mi tohle dílo líbí. Proto ta lepší devadesátka.

90 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Srdeční záležitost

Zoufalky jsou moje srdeční záležitost. Seriál jsem objevila, když o něm básnila sestřenice, která je docela náročná na cokoliv, a musím ji dát za pravdu, tohle se prostě maximálně povedlo. Díky seriálu jsem objevila mnoho skvělých hereček. Pro mě nepřekonatelná je Felicity Huffman a její Lynette, ale všechny holky mají něco do sebe a nebylo by to ono, kdyby kdokoli chyběl. Možná mi trochu vadí herectví Teri Hatcher, ale aspoň se zasmějete. Moc se mi líbí, jak tvůrci dokázali skloubit humor, napětí, záhady, americký život, který vždy není tak nádherný, v jedno. Je tam moc scén, u kterých se válím smíchy pokaždé, je to jeden z mála seriálů, který mě dokáže rozbrečet. Pro mě současná jednička. Jen doufám, že bude pořád plný nápadů a tvůrci časem nesklouznou k trapnosti. Čtvrtá řada je pořád skvělá, ale ještě tak jedna a dost, chci si vzpomínky na Manželky uchovat takové, jaké mám teď...

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Zoufalky

Doživotní srdeční záležitost! Miluju celou Wisteria Lane, její obyvatele, domy, trávníky, bílé laťkové ploty, zvyklosti, humor, radosti, starosti, tajemství. Zoufalky jsem si zamilovala prakticky už od prvního dílu a ani na okamžik mě to nepustilo.....Zoufalé manželky jsou seriál, který stojí na mimořádně silném scénáři. Scénáristé si dali ohromnou práci jak s celkovým dějem, který je mistrně propletený, plný zvratů, milého, ale i sarkastického humoru a prakticky jeho kvalita s každou další sérií neklesla, tak hlavně s vykreslením všech charakterů postav. Hlavní hrdinové, ale i ti ve vedlejších rolích, mají svůj nenapodobitelný charakter, každý je svůj a divák má tím pádem spoustu možností najít si ke komukoliv cestu a nějakým způsobem se s postavou ztotožnit. Samozřejmě není to jen scénář. Geniální je v tomto případě herecké obsazení. Všichni zúčastnění zahráli své postavy takovým způsobem, jako by jim byly role napsány přímo na tělo a chemie mezi všemi je prostě neskutečná. Jak jsem psala, Zoufalky zbožňuji a beze studu přiznám, že jsem skoro celý poslední díl obrečela. Ale naštěstí vyšly na dvd, takže kdykoliv můžu prožívat osudy hrdinů z Wisteria Lane znova a znova :-) Oblíbené postavy: Carlos, Gaby, Bree, Lee, Karen McCluskey, Eddie, Adrew.

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Výbornej seriál!

Vážně výbornej seriál! Podle mě nemá chybu, protože je plnej akce, neotřelýho a originálního humoru, tajemství, převratů, zkrátka všechno co potřebuje seriál k tomu, aby když se na něj začnete dívat, tak nepřestanete. Někomu se může zdát, že konstrukce seriálu stojí na pěti ženuškách řešící problémy s manželem a vztahama, ale tak to není a pozná to každý, kdo seriál sleduje. Další tvrdí, že je to seriál jenom pro holky, ale ani s tím bych tolik nesouhlasila... :)
První řada se mi zatím líbila nejvíc, druhá o něco méně, ale ne snad že by kvalita nějak upadala, prostě je to můj osobní dojem. Třetí se mi líbila zase o trochu víc, a se čtvrtou se uvidí, ale první tři díly vypadají dobře!

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Pěkný

Tento seriál jsem sledovala poměrně dlouho. Nejdříve se na to dívala jen moje máma, pak se přidal i táta a nakonec já. V seriálu je všechno láska, přátelství, problémy z normálního života okořeněné humorem. Nemyslím si že by to měla být kopie Sexu ve městě. Seriál je jiný a má i lepší příběh. Nejvíce se mi asi na něm líbí, jak každá série je o něčem jiném a v každé sérii se něco stane. Pak je taky hezký jak se tam stěhují nový lidé o kterých tam nakonec vyplynou na povrch zajímavé věci s kterými se pak hlavní hrdinky musí vypořádat. Ještě sem zatím neviděla poslední sérii tak doufám že na to budu mít o prázdninách čas. Doporučuji seriál zhlédnout, protože se u něj rozhodně nudit nebudete.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zoufalky

- jak jim pracovně říkám - patří mezi moje TOP. Jsou to čtyři naprosto odlišné osoby a každý z nás se asi v nějaké z nich trochu najde:)
Za těch 9 let (vážně je to už tak dlouho?) jsem s nimi zažila snad všechno - byly epizody, kdy jsem se jen smála, padal jeden vtípek za druhým. Byly epizody, kdy jsem si pobrečela.
Když začínala pátá série, hrozně jsem se bála, že to bude "divný". Časový odstup... že už to prostě nebude ono. Ale spletla jsem se. Pořád to je super a čím víc se blížím k závěru seriálu, tím víc si uvědomuju, jak moc mi budou tyhle čtyři ženský chybět.
Je to seriál, který si zas někdy s chutí pustím znova. Od začátku.

Původně jsem chtěla napsat svou nejoblíbenější postavu. Ale protože bych musela napsat Lynette, Gaby i Bree, udělám to jinak. Jediná, kterou fakt nemám ráda je Susan :D Má i světlejší momenty, ale není jich tolik...

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sehr gut!

Veľmi pekný a chytľavý seriál.Mne osobne sa hneď zapáčil ako som ho videla.Príbeh kamarátok,ktoré stoja vždy pri sebe.Nech je problém akýkoľvek, kamarátky si vždy pomôzu.I keď každá má svoje problémy a svoj život a rodinu,najdú si aj čas na karty.Nikdy neviete čo sa stane a to vás nikdy nepustí od televízora.Niekedy si občania myslia,že o ich tajomstve nikto nevie,ale vždy sa najde človek,ktorý tajomstvo odhalí,pretože pred pravdou neutečiete.Maloktoré seriály majú taký zaujímavý príbeh a to sa cení.Aj herci sú veľmi dobre vybratí,k svojim postavam sa hodia.Tento seriál je fakt super.

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Moja srdcovka

Nemôžem uveriť, že sa s týmto seriálov po toľkých rokoch budem musieť rozlúčiť...
Pamätám si, ako som naň prvýkrát videla reklamu - bola to láska na prvý pohľad :) Doteraz som mu zostala verná a je to vôbec prvý (áno, opäť ten prívlastok "prvý"), ktorý som si začala zháňať hneď po vYdaní novej časti, lebo som jednoducho nemohla vyčkať.
Zúfalky predstavujú to krehkú líniu medzi preintrigovanými telenovelami a prestrelkami na jedno kopyto. Niektoré veci možno autori vyhnali do krajnosti, no človeku to nebráni vžiť sa do týchto našich milovaných postáv. Takí Charlieho anjeli v bežnom živote!
Hoci sa s nimi budem musieť čoskoro rozlúčiť, určite si nájdem najneskôr cez leto čas na malé repete, lebo oni za to skutočne stoja.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Síla vypravěčky

1. série - 90% - Docela nečekaná bomba v seriálové lavině, neskutečná hlavní čtveřice, do které jsem se na první pohled zamiloval, úžasně napsané vedlejší postavy, ironický komentář Mary Alice či dojemné a překvapivě přirozené závěrečné montáže. Nejde než být nadšen z toho, co všechno se dá do jediného seriálu na malém prostoru nacpat, jen je škoda, že ironie byla v závěrečných dílech už trochu moc silná. S odstupem x let a sérií (a proměnlivé kvality jiných vztahových seriálů) člověk první sezónu docení o to víc, přestože o vrchol seriálu ještě určitě nešlo. Začátek fenoménu je to ale bezpochyby triumfální.

2. série - 70% - Od prvních dílů těžké rozčarování. Vše je ironičtější, propletenější a bohužel i slabší. Scénáristé občas působí, jako by s postavami jen mávali, hlavně Susan se začíná nebezpečně opakovat a Bree se chvílemi stává jen schematickou figurkou. Ještě lépe: S trochou nadsázky se dá říct, že si ve druhé sérii čtyři hrdinky rozdělily čtyři nálady, které má seriál vzbuzovat. Lynette je tu pro rodinnou atmosféru, Bree pro drama, Susan pro romantiku a Gabrielle pro ironický humor. Ale když už jsem si říkal, že seriál půjde pomalu, ale jistě ke dnu, chytil v polovině série druhý dech a novými motivy mě zase dostal. Zvýšilo se napětí i intenzita romantiky a ústřední záhada najednou vypadala mnohem zajímavěji než v úvodu. Sezóna tak nakonec dospěla do finále překvapivého snad ve všech dějových liniích a nečekaně dobře rozehraného pro sérii třetí. Schéma rodinného tajemství pořád funguje, stejně jako šarm hlavních představitelek.

3. série - 90% - Překvapivý šok v nejpozitivnějším slova smyslu. Ač bych tomu po zřetelně slabší předchozí řadě nevěřil, je prvních patnáct dílů tím nejlepším, co kdy Zoufalky nabídly. Každý vztah mě zajímá, každá postava už se za tu dobu dostala pod kůži, nové mají své pevné místo, některé staré se nečekaně vrací a hlavně se tajemná detektivka povyšuje na novou úroveň. A když pak herecké výkony zrají jako víno stejně jako půvaby hlavních představitelek, nelze než být na výsost spokojený. Druhé sérii jsem vyčítal, že každá z hlavní čtveřice až příliš okatě vzbuzuje určitou náladu. V poslední třetině třetí série nejsou manželky v plném počtu a hned najednou ztratí onu vzácnou komplexnost a nadčasovost a kvůli předčasnému rozřešení záhadné zápletky tak lehce ztratí náboj a musí se začít opírat jen o vztahy. I tam si ale vedou dobře a s postupujícím časem i čím dál lépe, takže s aktuálně rozdanými kartami hladově čekám na pokračování.

4. série - 80% - Definitivní potvrzení stabilní kvality a poznání, že tahle partička krásek bude ještě dlouho spolehlivou jistotou. Prošly si už ledasčím, ale pořád mají tolik elánu, až jim nejde nezávidět. Vrací se všichni, kteří mají do příběhu jen trochu co říct a já si znovu říkám, že i když jsem jim možná opět (a opět chybně) tak úplně nevěřil, dostal jsem zpátky všechno i s úroky. A přitom se překvapivě dlouho zdálo, že tentokrát už obyvatelům Wisteria Lane došel dech a z nových příběhů se stává čistý kalkul a sázka na již viděné. Vždyť první polovina sezóny jen těží z toho, co se odehrálo v závěrečných dílech té předchozí. Pak ale stačí jedna nečekaná přírodní pohroma a příběh znovu nabere takové obrátky, že musím začít odpouštět předchozí zaváhání a nechat se unášet perfektními scénáři až po úderný epilog, kterým mě Marc Cherry dostal přesně tam, kam chtěl. I tak si ale uvědomuji, že Zoufalky jsou v tomhle stádiu "jenom" velmi dobře odvedené řemeslo a i přesto, že se k příští sérii s velkou radostí vrátím, nevypadá to, že z nich někdy bude moje čistá srdcovka. Na to, abych je miloval jako nedělitelný celek, by si musely přestat někdy tak bolestivě zahrávat s hranicí mezi dramatem a ironií.

5. série - 90% - Drama až na prvním místě. Přesně tak, Despiritky poprvé převažují misku vah na stranu vážnějších linek. Ne snad, že by jim už neslušel ostrovtip a lehké sebeshazování, protože i toho si pořád užijeme dostatek, ale když jde do tuhého, spoléhá se scénář na upřímnost a emoce. Největší výhrada posledních let tak mizí v dáli. Překvapením je i raketový nákup do série, kdy je v každé epizodě vidět, jak moc si tvůrci věří a nebojí se sáhnout po dílech přímo speciálních. Ona absolutnost ale (velmi podobně jako ve stejně nabité třetí sérii) nevydrží až do konce a několik poklidnějších dílů tak do celku zcela nezapadá. Přesto je ale pátá řada jednou z nejlepších - má nejlepšího záporáka, zdravý náhled na vztahy a nechává nám pocit, že bychom s hlavními hrdinkami klidně strávili pět dalších sezón.

6. série - 90% - Ženská sestava zůstává na vrcholu sil, takže není potřeba měnit hodnocení. Všechno zůstává svižné, skvěle pointované a pořád i úžasné vtipné či naopak dojemné. Díky dokonalým guest stars (Drea de Matteo a John Barrowman) se dost možná jedná i o nejlepší řadu, které nejvyšší hodnocení uniklo jen o vlásek. Po perfektně dávkovaných zvratech a adekvátně nadstřelené záhadě sezóny ale byla situace, kdy téměř každá zoufalka bojovala se svým vlastním záporákem, přece jen trochu přepálená. Ale i kdyby jen za to, že si seriál dokáže držet vlastní tvář a přitom rozvíjet známé postavy skrz nové motivy k novým cílům tak, abych jim bez zaváhání uvěřil, nemám sebemenší chuť vůbec něco vytýkat.

7. série - 85% - Pro někoho asi už zoufalý stereotyp, pro mě zaručená divácká kvalita. Díky hereckému talentu všech zúčastněných mám pocit, že bych ve Fairview vydržel ještě spoustu let, ale i pomyšlení, že se neodvratně blíží konec, má něco do sebe. Na nejlepší sérii to letos nestačilo kvůli jediné věci, ale bohužel té nejzásadnější. Čekat na mysteriózní linku by totiž tentokrát nemělo smysl, protože kolotoč Paul-Beth-Felicia má kořeny v samých začátcích seriálu a i když občas lehce překvapí, není to zkrátka ono. Naopak na maximum se tlačí rodinné problémy, které tentokrát fungují i v té nejdramatičtější rovině a z Evy Longorie nebo Felicity Huffman ždímají životní výkony.

8. série - 85% - Spolehlivá sestava nekráčí jen vstříc konci seriálu, ale také doprostřed sezónní záhady. Otazníky tak protentokrát vyskakují zejména kolem hlavní čtveřice a díky tomu mají vztahové zápletky o to ostřejší nádech. Některým postavám nová situace vysloveně prospívá (Bree nikdy nebyla takhle úžasná), jiným naopak výrazně škodí (Susan se snad za celou sérii nerozhodla správně a její neustálá umíněnost po chvíli silně unavuje). Co se ale podařilo, je jasně patrný dojem, že konec je opravdu tady. Několik posledních epizod balancuje na hranici těžkého napětí a oddaného diváckého fandění a finálová projížďka po milované ulici přináší kromě posledního zamávání známým tvářím také pocit odpuštění za občasný dějový přešlap. Marc Cherry si ale ani jednou za celých osm let neukousl příliš velké sousto a i když si žádná série nevysloužila čistou stovku, zůstává pátá hvězda na místě. I kdyby jen za to, jak kvalitativně vyrovnané naše Desperate Housewives zůstaly a s jakou grácií si vším svinstvem dokázaly projít.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak to vidím já...

První série - 80 %
Druhá série - 80 %
Třetí série - 75 %
Čtvrtá série - 80 %
Pátá série - 85 %
Šestá série - 70 %
Sedmá série - 65 %
Osmá série - zatím 60 %

První série - První sérii jsem začal sledovat čistě ze zajímavosti. Nevěřil bych, že mě tenhle holčičí seriál zaujme, ale on mě vážně chytnul. Absurdní a vtipné situace prokládané tajemnou zápletkou a skvělou vypravěčkou. A nesmím zapomenout na vynikající náladovou hudbu od Jablonského, která doplňuje nejen první řadu.

Druhá série - Abych řekl pravdu, dvojka se mi líbila o něco víc. Seriál je odvážnější a ví, co si může dovolit. To mu prospívá. Další záhada, další hlášky, ale protahovaně to nepůsobí.

Třetí série - třetí série sice o něco klesla, ale celkově se seriál stále nemá zač stydět.

Čtvrtá série - Čtyřka je o něco lepší, než trojka. Hlavně dokonalý díl s tornádem. Je vidět, že se na ničem nešetří.

Pátá série - Ostaršení o pět let seriálu pomohlo. Postavy se vyvinuly, vznikly nové problémy. Ten nápad se mi nejdřív zdál dost zoufalý (a nejspíš takový i byl), ale zároveň musím uznat, že to seriálu pomohlo. Příběhově manželky jedou na stejné úrovni a je to přesně takový seriál, u kterého sice nehrozí závislost, ale zároveň jde o skvělou zábavu...

Šestá série - Má nejslabší začátek ze všech dosavadních sérií. Crossover se svatbou působil zajímavě, ale přijde mi, že nebyl vytěžen na maximum a pilot postrádal vtip. Taktéž záhada na konci působí moc nastrčeně. Uvidíme, jak se to vyvine...

Sedmá řada - Vaření z vody jsou manželky už dlouho, ale až teď to začíná být otravné.

Osmá řada - Co dodat? To samé co sedmička...

80 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

První řada

První řada se mi líbila. Velmi originální byl styl vyprávění děje mrtvou kamarádkou. A bylo zajímavé pátrat, proč se zabila. Taky se mi líbily hlavní hrdinky, každá byla jiná a každá měla nějaký svůj příběh, takže seriál byl dost rozmanitý. Ale pak už to bylo rozmanité moc. Někdy tak na konci první řady, možná na začátku druhé už byl děj moc překombinovaný a čím dál tím více absurdnější. A pak už se i začal opakovat a stavět na první řadě. Taky se mi nelíbí, že prostě ta nejhlavnější je Susan, že dostává nejvíce prostoru. A taky její vztah s Mikem – je přeci jasné, že budou spolu, to protahování mi připadá zbytečné. Takže první řada je dobrá, ale na druhou a třetí jsem se po pár dílech přestala dívat. Manželky si zapnu jedině, když se opravdu nudím.

60 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí
TSZZ
16. listopadu 2007

Klasa

Před prvním shlédnutím sem se obával, že se bude jednat o jakousi telenovelu,ale o to větší bylo pak mé překvapení.Vraždy,vydírání,humor občas tak černý že mi až běhal mráz po zádech...teď ve čtvrté řadě už to sice není ono,ale stále to stojí za to. A Eva Longoria je naprosto totálně k sežrání :-)

100 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Well, well, well..

Dovolím si hodnotiť, aj keď som vlastne nevidela úplne všetky diely prvých piatich sérií.
Podávané herecké výkony sú ge-ni-ál-ne! S tým dúfam nikto nebude nesúhlasiť.. Vždy sa teším na stálicu ako sú DH, aj keď už bohužiaľ nie nadlho. Ale majú pravdu, už nie je čo rozmazávať, a ťahať seriál 15 sérií len preto, aby sme nejaký mali je zbytočnosť. Myslím, že to skončí ešte za kvality seriálu.
Ale poďme k deju.. Jedna ulica, pár zúfaliek, americký sen.. Nie, nie nie. Skôr jeden skvelý seriál s dobrým obsadením, s trochou tajomna (presne tam, kde sa to hodí! OBDIV!) Vždy sa niečo deje. Emócie, množstvo emócií. Na diváka to vždy zapôsobí.
Každá veková kategória si tu nájde svoje. Charaktery sa formovali a skončilo to, nuž.. Povedzme že skvele!
Určite by som sa nerozhodla pozrieť si to od začiatku celé a ešte k tomu teraz, ale kláňam sa tým, čo sa tak rozhodli a prajem im veľa zábavy a napätia!
Vrelo odporúčam!

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zoufalost? Ne.

Je to celkem chytré, je to přiměřeně zábavné a únosně zahrané. Přestože jsem měl v úvodu svou favoritku, scénáristé dělají z hlavních hrdinek čím dál odtažitější, nesympatický megery. Navíc jsem měl co dělat, abych ustál neuvěřitelně nudný začátek třetí série. Přes pomalejší rozjezd mě to zase celkem vzalo, ale už jsem daleko opatrnější.

70 %
62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Srdcovka !!!

Pro mě jsou zoufalky naprostá srdeční záležitost. Celých osm sérii jsem se vždy těšila na další díl a pokaždé mě to bavilo. I když můj život se ze školačky přesunul až k mateřství, zoufalky stále budily můj zájem. Viděla jsem všechny série již několikrát a nikdy mě to neomrzí a pokaždé je to jako se dívat poprvé. Skvělý humor, zábava, romantika, nenávist, láska, lsti, tragédie, smutek, násilí, vraždy a dokonalé herecké obsazení, Tvůrcům se podařilo vyčlenit základní typy žen - hospodyňku - Bree, kariéristku - Lynette, nešiku - Susan a zlatokopku - Bree, ve kterých se v různých kombinací vidí spousta žen. U většiny seriálů klesá lineárně spolu s počtem sérií i kvalita. U zoufalek nikoli. V průběhu seriálů se vyskytují běžné životní události jako svatby, rozvody, nevěra, krize středního věku, smrt a spousta jiných životních událostí. Pokaždé když nějaká tato situace nastala, bylo zajímavé sledovat to, jak se s tím každá z hlavních hrdinek, které jsou si povahou tolik vzdálené, vypořádá. Postupem sérií se i mění názory hlavních hrdinek a i z dokonalé hospodyňky se může stát někdo, koho by jste v ní ani za mák nečekali. U tohoto seriálu se Vám bude chtít v jedné vteřině smát až se za břicho budete popadat, v druhé zase brečet a v třetí si uvědomíte, že to u Vás doma někdy taky tak chodí :D Je to podle mě jeden z nejlepší seriálů za poslední domu. Já se u něj bavila, smála se, brečela, byla zděšená, zaskočená... - jestli jsi neviděl/a určitě stojí za to si udělat čas a podívat se !!

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Super

Tento seriál je něco ta skvělého, že si to ani nemůžu vynachválit. Gabrielle je správná mrcha, Susan si za každé okolnosti udělá nějaký trapas, Bree je prostě úžasná a Lynette tak vemlouvabá, že to snad ani není možné.¨
A ty příhody...nejvíce se mi líbilo, když Edie popíchal\ včely, když si Susan zabouchla ručník do dveří auta, které se právě rozjelo, když Gabrielle otravoval tajný ctitel, když Bree dostala ve svých 40 poprvé orgasmus a nevěděla co to je, když Lynette chtěla "skřípnout" svoji šéfovou...

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak, teď si opravdu říkám v jak moc nudném sousedství žiju! Žádné vraždy, intriky, dojemné příběhy ani ten humor. NIC! Nečekala bych, že si tento seriál tak moc zamiluju. Splňuje totiž všechno. Napětí, vtip, romantiku a trochu krimi. Osmá série je třešničkou na dortu. Vážně! Pořád se něco děje. Něco, co byste ani po tolika dílech nečekali a stejnak to je ta stará parta kamarádek, které si prostě zamilujete. Pro mě srdeční záležitost.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

"Sometimes evil drives a minivan."

Drama z předměstí? Komedie o matkách? Pravdivé příběhy žen?
Ani jedno, ale vše dohromady!
Zoufalé manželky nejsou vůbec zoufalé. Jsou vtipné, akční, svérázné a každopádně vás zabaví na řadu let :)
Jeden z nejlepších seriálů, kde najdete zábavu a zápletku, a kde tyto dvě věci dohromady opravdu fungují.
Každý si zde najdete svojí oblíbenkyni. Zmatkářku Susan, pečlivou Bree, utahanou Lynnet nebo sexy Gabrielle? To už nechám na Vás, jdu se dívat :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Skvělý seriál

Myslím si že seriál zoufalé manželky je jeden z mála seriálu co časem neupadají a po 6.serii se kvalita drží více méně v rovnováze.(Tedy až na 5.sérii která se mě osobně moc nelíbila, ale i tak bych jí dala nejméně 75%).
Podle mě je to výbornej seriál, který je i herecky skvěle obsazený, a střídá se v něm mnoho žánrů, je tam jak humor,akce i náka ta vražda tak i obyčejné rodiné problémy.Myslím si že každý kdo se na zoufalé manželky podívá a zhlédne aspoň více než 1 epizodu,tak si tento seriál musí oblíbit.!!! :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Chybí mi

Klasický ženský seriál, který prostě nejde nemilovat. Intriky, nenávist, láska, někdy i smrt, to vše seriál obsahuje a ještě mnohem více. Jsem ujetá na takové seriály, které pro mě bývají většinou takovou tou oddychovkou na kterou se ale těším celý týden, než je nový díl.
Není co vytknout, možná jen úpadek kvality v poslední sérii.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tleskám

Tento seriál zbožňuji, od 1. do poslední série mě nepřestal bavit, pořád jsem byla napnutá a zvědavá, s čím se moje hrdinky budou zas potýkat. Tleskám poslední sérii, nemohla jsem ani přestat koukat a během víkendu jsem stihla vše. Myslím, že holky dostaly nádherné zakončení. Nedokážu říct, kterou postavu mám nejraději, všechny mají svoje kouzlo a všem jsem fandila (i když asi vždy u mě povede Gabrielle). Líbilo se mi, že všechny hlavní hrdinky zůstaly od začátku do konce, žádná ze seriálu neodešla (kromě Edie, ale to mi teda nějak nevadilo) a některé jednotlivé postavy se sem vracely. Líbila se mi propracovanost seriálu, že vše na sebe navazovalo a vše dávalo logiku, prostě super! 

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Utahané, a přesto krásně vypadající - sen všech žen

"Zoufalky" jsou prostě klasika. Nejen že je tam spousta napínavých i zábavných scén, ale zároveň i trochu poučení a dobrých názorů.
Jediné, co mi kazí celkový dojem, je fakt, že kdokoli se kdy přestěhoval do jistého domu v sousedství, vždycky měl nějaké hrůzné tajemství (na útěku před šíleným bývalým, Caleb ve sklepě, na útěku před FBI kvůli terorismu, ...). To je trochu fádní...Taky tam docela dost postav umírá, ale na druhou stranu, kde ne, že.

Nejlepší samozřejmě Gabrielle, nejprotivnější Susan s tou svojí zbrklostí a schopností všechno podělat. Z mužských postav je nejlepší asi Lee, a nejprotivnější Tom a Carlos. Tom kvůli své dětinskosti a nevyzrálosti (každý týden jiný plán do budoucna, viz "uděláme pizzerii, je to můj sen" - "máme pizzerii, musíš mi s ní pomoct" - "prodáme pizzerii, už mě nebaví"), a Carlos kvůli svojí neustálé tvrdohlavé snaze o to být spasen.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Každý je občas zoufalý...

I já a možná proto jsem si ten seriál tak moc zamilovala. Je pravda, že 7. série mně už moc nebavila, ale neměla jsem nutkání seriál ukončit.

V každý sérii je (skoro pokaždý) nová 4. "zoufalá" manželka, která do děje přináší nové zvraty, radosti, starosti... A to nemluvím o našich čtyřech hlavních představitelkách. Každá má svoje klady, zápory, problémy, neduhy... Možná proto bych se nedokázala přiřadit ani k jedný, protože mám od každý něco.

Se zoufalkama jsem rostla. Když začla první série, musela jsem přemlouvat rodiče, abych se na to mohla koukat. A nelituju.
Jelikož mi některé věci přišly moc přitažený za vlas, dávám 90%.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Přirostly mi k srdci

Jako malá jsem občas v televizi viděla malé útržky tohoto seriálu. Nedávno jsem si na to vzpomnněla a rozhodla se, že se na něj podívám. Už po zhlédnutí 1. dílu jsem věděla, že si ho zamiluju. I přesto, že některé série mě nadchly víc a jiné míň, je to jeden z nejlepších seriálů, jaký jsem kdy viděla. Moc jsem si přála, aby nikdy neskončil, takže když jsem dokoukala poslední díl, brečela jsem jak želva.
Je to vážně úžasný seriál, a jsem moc ráda, že jsem si na něj vzpomněla.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chce žít dlouho a šťastně? - Nestěhujte se do Wisteria Lane

Už od první série napjatě sleduji osudy hlavních hrdinek, fandím jim, bojím se s nimi, pláču s nimi, bavím se, a doslova s nimi žiji. Dobře, zní to trochu pateticky, ale já se od nich zkrátka nedokážu odpoutat.

Každý díl pro mě něco znamená, vyvolává ve mně celou škálu emocí, některé ani neumím pojmenovat, mohu říci, že v jistém období dokonce formovaly mé názory, pohled na život, přinutily mě se zamyslet.

Ke každé postavě mám specifický vztah, žádná mi není lhostejná, Wisteria Lane mi také přirostla k srdci, ty jejich zahrady, verandy, útulně zařízené příbytky, jednou bych i já chtěla bydlet na takové ulici.

Velké děkuji patří pánům scenáristům, jejichž práci neskutečně oceňuji

Na závěr si myslím, že osudy zoufalých manželek podle mě nejsou vůbec až tak zoufalé, jak se mohou na první pohled jevit.

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Zoufalky jsou trapný plagiát

Omlouvám se všem fandům Zoufalek, ale neodpustím si svůj kritický názor. Často jsem měla problém pustit si první díl nějakého hodně populárního seriálu, protože jsem si (jako u filmů) myslela, že když je to TAK oblíbené, bude to prostě a jednoduše blbý mainstream. Hodně jsem se svého času takto odhodlávala např. k Twin Peaks, Californication a k Deadwoodu, a jaká pak byla moje překvapení! Jenže u Zoufalek jsem se přesvědčila o tom, že jsem neměla plané obavy. Myslím, že jsem sice náročná, ale hodne tolerantní, pokud mi seriál / film nabídne dobré role, dobré a sympatické herce a něco navíc - třeba humor, gagy, zajímavé zápletky ad. Dejte si vy všichni příznivci ruku na srdce a upřímně si přiznejte, jestli je tenhle seriál opravdu tak originální a vtipný, jak říkáte. Nebudu rozebírat to, jak se snaží napodbit Sex ve městě, ale jde mi hlavně o ten humor. Ano, sem tam - asi tak jednou za celý díl - se ozve nějaká docela vtipná hláška, ale ta opravdu nestačí k tomu, aby se seriál dal označit za vtipný - naopak většina fórků je vtipných jen rádoby, naopak je trapných až běda. Ani jedna z hrdinek není vyložena sympaťanda - naopak bloňdatými sviněmi či chladnými zrzkami se to tu jen hemží - a to se mám celý seriál koukat na ženské, které jsou mi nesympatické? Zkoušela jsem to hodněkrát, opravdu. Ale vždycky jsem už po prvních minutách začala kroutit hlavou a dělat takové to posměšné \"pff\" nad tím, jak se mi vlastně cokoli, co se tam dělo nebo vyřklo, zdálo ... trapné, ano, trapné. K popularitě Zoufalek rozhodně dle mého názoru přispěla masová oblíbenost, kterou každý zhltne a sveze se na její přílivové vlně, aniž by vlastně sám zapřemýšlel nad tím, jestli tahle vlna za ten humbuk opravdu stojí. Vlastně bych měla hodnoti ještě méně, protože nemůžu najít na seriálu nic, co by mě zaujalo.

20 %
41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
5 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Zoufale mi scházejí...

Kultovní seriál, skvěle zakončený, občas donutí člověka zamyslet se nad sebou samým a hlavně královsky pobaví.
Má to kouzlo empatie, které vyžaduju od každého podobného seriálu. Nejednou jsem si pobrečel.
Určitě doporučuju, minimálně jako prostředek pro uvolnění mysli. :)

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bez nich by byla v TV nuda

ZM jsou seriálem, který v programu chyběl. Každá ze ZM je osobnost a kdyby chyběla jen jedna z nich, tak seriál ztratí na hodnotě. Protože každá z manželek je něčím výjimečná a dohromady tvoří skvělý tým. Když se na ně dívám, tak mi naskakuje husí kůže, jsou prostě jako každá jiná dívka nebo žena kolem nás.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
81 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Cool zoufalky

Sreriál na mě pozitivně zapůsobil, jelikož jsem ještě takový seriál neviděla. Herecké obsazení bych nikdy neměnila a jejich příběhy také ne! Seriál je zajímavý už jen tím, že takovéto příběhy se jen tak nevidí! U tohoto seriálu se rozhodně zasmějete, ale prožijete také horké chvilky se svími oblíbenými hrdiny! Nemůžu jinak, tento seriál odemně získává 80%

80 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Zoufalé manželky

Z námětu sice může někdo říct že je to seriál pro ženy. Já to ale jsem jen tak seriál nevyškutrnul a kouknul jsem se.Musím říct že je to docela paráda. Kvalitní herci,zajímavé příběhy a dokonce akční scény.

80 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Wisteria Lane

Super seriál. Milo ma prekvapil. Štyri hlavné hrdinky sú skvelo zladené a všetky tam výborne zapadajú. Páčilo by sa mi žiť vo Wisteria Lane a mať takých susedov.

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

...

Dobrý seriál, ten humor se mi líbí. Bez "zoufalek" by byla nuda. Každá je jiná: Jedna šťastně vdaná s kupou dětí, jiná zase perfekcionalistka, lovkyně mužských srdcí, bývalá modelka s nosem nahoru a střeštěná smolařka. Je to plné zvratů a vůbec. Seriál by se klidně mohl jmenovat "Každý má své tajemství" . Vždyť to o tom je. Sem tam nějaká mrtvola a nepříliš lichotivá událost, ale což, vše je řešeno se šarmem Manželkám vlastním.

90 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

manželky

Dobrý seriál, dobrý humor a nečekané zvraty a překvapení. To tenhle seriál dělá tak jedinečný a originální. Kdo neuvidí, tak neuvěři :D

90 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

ZM

Tenhle serial se mi opravdu moc libi. Nejlepsi je asi Gabriell a Bree, u nich se fakt vzdycky prohybam smichy co zase vymysli. Doufam, ze uz je zase budou brzo vysilat!

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

V pohodě Zoufalky

Pamatuji si, že když začali vysílat Zoufalé manželky u nás, dávali dva díly za sebou ve všední den, v poměrně večerní hodinu. Já byla v pubertě a hrozně se mi seriál líbil i přes to, že jsem u něj byla hrozně unavená. Viděla jsem jsem celou první, druhou, čtvrtou, pátou sérii. Je to úžasný seriál, není jenom o tom jak jsou manželky zoufalé, ale je také plný záhad. Seriál mám moc ráda, ale několik věcí a vztahů už se moc dlouho omývají dokola. Dávám ale 70% je to seriál, který mě provedl celou pobertou :-)

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Máme je rády...

Zvláště mi ženy se v nich můžeme spatřit. Stále je na co koukat. Baví mě jejich zoufalost i zoufalost těch druhých. Krásně navazující příběhy.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Manželky

Viděla sem jen pár dílů a myslela sem si, že mě to nebude bavit, ale je to docela zajímavý a vtipný seriál. Hlavně mě překvapilo, že to sleduje můj taťka.

80 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Když spojíte krimi a seriál o sexu...

Prostě naprosto dokonalé spojení Sexu ve městě a nějaké kriminálky. Seriál pro všechny ženy. Aspoň pro takové jako jsem já. Miluju krimi a miluju seriály o vztazích. A tady máte všechno luxusní bydlení, móda, neskutečné situace,sex, nevěra, láska, ...

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zoufalky

Skvělý seriál-akorát postupem času se z něj stává tak trochu detektivka.

90 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Wisteria Lane

Tak tyhle dámi se na obrazovce promenádují asi od mých devíti let. První řady mě moc nebavily (asi protože mi bylo devět). Ale s časem jsem jim začala přicházet na chuť. Nemůžu se zbavit dojmu, že fanoušci tohohle seriálu budou spíše ženy, ale i muži by mohli najít to své.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Co se děje na předměstí...?

Podíváte se na název, na hlavní obsazení (4 ženy), ulici plnou luxusních domů a už v duchu tento seriál zavrhnete. Avšak Zoufalé manželky začínají sebevraždou, za chvilku se objeví vraždící soused, pomstychtivá starší žena atd.Každá "zoufalá manželka" má k tomu všemu své problémy a každá je úplně jiná, takže je pořád na co se dívat.
Seriál má 8 sérií, sice jsem zatím neviděla všechny díly všech osmi, ale už teď hodnotím velmi kladně. :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriálové zpestření dne...

Ze začátku se mi tenhle seriál moc nelíbil. Přesněji vůbec se mi nelíbil. Nechápala jsem proč ona dělá to, ona ono, atd.
S postupem času se mi to ale zalíbilo. Byla jsem starší a tak jsem to už tak nebrala...
Některé scény mi přijdou trapné a přehnané. Ovšem některé epizody stojí za to. Mou nejoblíbenější sérií je 3. série. Je taková...jak to říct, pro mě dokonalá.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

SuperSerial

Tento seriál je super nejlepší jsou ty tajemství a záhady protože je můžete luštit taky to mě děsně baví!!
:D :D

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zoufalky

Zoufalé manželky jsou můj druhý nejoblíbenější seriál.Je škoda že už čtvrtá řada skončila a teď se bude muset čekat na další až někdy do konce roku.Každopádně se moc těším.

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Dobrý!

Je to tak,bez Zoufalých manželek by byla na tv velká nuda,takže je dobře,že se sem tenhle seriál dostal.Jen nejsem moc nadšen tím,že další sérii má vysílat Nova.Doufám,že alespoň zachovají původní dabing.

100 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Zoufalé manželky

tak tohle je dalsi vybornej serial :) kterej ma neco poradnyho do sebe :) nejdriv sem si myslela ze to bude zase naka otravna telenovela ale opravdu sem se zmylyla fakt super :)

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

supeeer

Zoufale manzelky sem napred odmitala (nevim proc!) a tedka je miluju...serial nepostrada vtip ani poradnou akci..vzdycky me necim prekvapi.no nekdy taky chovanim hlavnich hrdinek.obcas bych gabriell profackovala.A nepripada vam taky nekdy,ze zijete v naprosto nudne ulici??

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

**--__

prvé diely - super. potom sa to začalo príliš zamotávať, ale hlášky sa mi stále páčia.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nic moc, ale dá se to

Vždy, když to běželo v televizi a já na to narazila, musela jsem se dívat, něco se mi na tomto seriálu strašně líbilo, do teď sice nevím, co přesně, ale líbilo, když jsem se nakonec však rozhodla, že by nebylo na škodu seriál zkouknout celý, věděla jsem, že to nebylo to nejlepší rozhodnutí, vydržela jsem to pár epizod a nakonec jsem přestala, už to nebyla taková zábava, když to mělo hlavu a patu...

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příměstská idylka...

Seriál od pohledu zavání jako sonda do života zpovykaných paniček... A buďme upřímní, ono to tak i je. Postupně se samozřejmě komplikují životní role, vyvstávají stále vyhrocenější (a mnohdy i absurdnější) situace, ale přiznejme si to, jako večerní oddechovka pro pobavení to prostě stojí za to :) Vyhláškovanost jednotlivých dam jakékoli mezery v ději prostě vynahradí :)

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Musí se líbit...

Seriál u kterého nevynecháte žádnou epizodu. Zamilovala jsem si ho hned od začátku, i když se zdá, že se jedná jen o životy ,,obyčejných lidí" není tomu tak. Seriál zaujme každá řada zaujme jinou situací. Sice poslední dvě řady nejsou, tak dobré jako ty předchozí, ale i tak seriál vás baví. Bohužel osmá řada byla konečná =(

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

..Zoufalky ..

Opravdu super serial z pohledu žen. Serila mám opravdu moc ráda a čím víc se rozíždí tím lepší :) Celkově užasná je Gaby kterou si zamilujete ( teda aspon já si jí zamilovala od začátku) Bree a pak Linet a Suzen. Užasný serial pro ženy ale podle mého nazoru i muži by se opravdu pobavily :)

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

můj názor

Tento seriál se mi zalíbil už na první dojem. Pak jsem skoukla pár dílů a teď musím vidět každý.

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

přesně tak :o)

Děsně moc super serial,už se těším až bude pokračovat :o) Společně s Chirurgama je to muj nejoblíbenější serial současnosti :o)

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

manželky

zajmavý...líbí se mi povahy hlavních postav,občas(často) střelený situace:)fakticky fajn

80 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Desperate Housewives

Zoufalky mám ráda. Každá z žen je jiná. Sledujeme jejich život, jejich potíže, problémy, radosti. Působí to na mě reálně, což mám ráda.

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Parfémy Zoufalých manželek!

Nabízím oroginální parfém Bree, Susan, Lynette i Gabrielle v 50ml flakonu. Každá z hereček byla u zrodu svého osobního parfému, v Německu. Cena je 1222Kč, a e-mailem je možné poslat info či se domluvit na vzorku parfému. Kontaktujte mě, prosím, na strawberrynka@seznam.cz

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Škoda slov

Otravné znuděné pizdy které nemají nic lepšího na práci než intrikovat a zanášet bokem. Hnus velebnosti.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:)

jedním slovem BOMBA,když běžel tento seriál v televizi nemohla jsem se odtrhnout,příběhy všech žen se mi líbily a děj samozřejmě také

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

dh

seriál ku ktorému nemám žiadny vzťah, ani kladný ani záporný. prvé tri štyri série som pozerala občas som sa zasmiala, ale nikdy sa zúfalkám nepodarilo vtiahnúť ma do deja

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ze všech gayů na světě jsme museli vyfasovat zrovna ty bez vkusu.

Seriál, který jsem si jako první zamiloval. Děj, postavy mě vtáhli bez nejmenších problémů, až sem to nečekal seriál je více asi pro ženskou část populace. Drama, černý humor, a hlavně výborně zpracované postavy. K tomu ještě uvěřitelně zahrané. Škoda že seriál už skončil, ještě jsem nebyl připraven se s ním rozloučit =D

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super...

Zoufálé manželky mě chytly už od 1. dílu 1. série. Scénaristé to měli hodně dobře promyšlené, to docela obdivuji. Akorát mi docela vadilo, že tam pořád byla nějaká vražda a někdo skoro pořád umíral. Jinak později sem se na to dívala v originále, což vřele doporučuji. Na hlasy jsem si ze začátku nemohla zvyknout, ale později to bylo moc dobré, mnohem lepší jak český dabing. Tento seriál se vážně povedl

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé