Zoufalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Z tebe by se jeden zbláznil

Susan je velmi zaskočena zjištěním, kdo je novým milencem Edie Britové. Lynette již nastoupila do nového zaměstnání a Tom se zatím stará o domácnost. Skvělý plán vypadal v teorii nadmíru krásně, praxe je však poněkud jiná. Bree stále hůře snáší melodramatické výjevy své tchyně Phyllis. Carlos má neobvyklý požadavek. Zkrátka zdaleka všechno není takové, jak by si mnozí představovali...

Zajímavosti

Epilog více z této kategorie

Epilog: Dominance. Je úžasné, co jsou lidé schopní udělat, aby ji získali. Někdo se spoléhá na přetvářku, zatímco jiný se uchýlí přímo k podvodu. Někdo se neštítí ani vydírání. Ale proč tolik toužíme po dominanci? Protože si uvědomujeme, že když ji ztratíme, dáváme svůj osud do rukou jiných. A existuje snad něco nebezpečnějšího?

Wisteria Lane více z této kategorie

Wisteria Lane: Danny Farrell na svém kole a se škodolibým výrazem doručoval noviny teprve půl roku, a za tuto krátkou dobu si stačil znepřátelit každou ženu na Wisteria Lane. Pokud měl někdo na svém pozemku louži, on ji našel. Někdo si zasadil nový keř růží, Danny ho zničil. Když se kočka odebrala k zaslouženému spánku, on ji probudil. Všichni si kladli otázku, zda se Danny někdy změní. Susan Mayerová na to měla vlastní teorii: Z nesnesitelných chlapců vyrůstají nesnesitelní chlapi. Typickým příkladem byl její bývalý manželem. Ano, ženy na Wisteria Lane považovaly Dannyho Farrella za svého nepřítele. A tak bylo normální, že nepřítel jejich nepřítele je jejich přítel.

Prolog více z této kategorie

Prolog: Udržované trávníky, prostorné domy, šťastné rodiny, to jsou typické znaky života na předměstí. Ale když se podíváte pod nablískaný povrch tohoto okouzlujícího života, objevíte nelítostný boj. Boj o dominanci. Bojovníky najdete všude. Jsou zaneprázdněni svými každodenními potyčkami za získání kontroly nad svým mikrosvětem, ačkoliv vědí, že je to předem prohraný boj.

Stalo se v minulých dílech více z této kategorie

Stalo se v minulých dílech: Někde si vyměnili role. A stará láska zrezivěla. A zatímco se někteří naučí odpouštět, jiní na svou minulost zapomenout nedovedli.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
Kainwhisper