Domic

off
JménoDominik
Věk
BydlištěPřerov
Twitter
Facebook
Poznámka
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
Osobní profil

Ahoj, můžete mi říkat Domic.

Proč jsi se registroval na tento web?
Sleduju plno seriálů a začal jsem se v tom ztrácet. Původně jsem si epizody
zaznamenával na jedné nejmenované stránce, kde to bylo hodně nepřehledné. Později jsem objevil tuto stránku. Je přehledná, má dobrou komunitu, je tady většina seriálů a hlavně je tu spousta článků a informací o seriálech.

A co vlastně sleduješ?
Tak sleduju různé žánry. Nejvíc science fiction (nejoblíbenější: Doctor Who), mysteriózní (Lost), postapokalyptické (The 100, The Walking Dead).

A to celé dny jen sedíš u počítače a sleduješ seriály?
Ne. Většinu svého času trávím ve škole (nebo na distanční výuce). Ve volném čase se zajímám o knihy, hudbu, PC hry - adventury, logické (Rusty Lake, Machinárium).

Vidím, že jsi redaktor. Co tě vedlo se jím stát?
Rád něco píšu a všiml jsem si, že některé mé oblíbené seriály nemají obsah. Tak jsem se rozhodl, že je doplním. Od té doby jsem redaktorem na Serialzone. se snažím doplňovat většinu epizod, které jsem viděl.

Přidávám epizody:Mám v plánu přidávat:Hotové seriály:
Nebudu sem sáhodlouze vypisovat, jaké seriály už mám "doepizodované" (mnou přidané epizody). Najdete je pod tlačítkem redakce. Kdo se v tom nevyzná, může použít seznam Doepizodováno

Doufám, že se Vám aspoň trochu zamlouvají moje obsahy a nemáte s nimi problém. Kdybyste nalezli nějakou chybu v mnou založené epizodě, neváhejte mě kontaktovat zde na serialzone.cz.