Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2014

NBC nabírá na počtu nových komedií

Televizní stanice NBC nedávno opět rozšířila seznam svých plánovaných komedií. Pilotní epizody už rozdala pro sedm komedií a rovnou sérii dostal seriál od Tiny Fey a také seriál Mr. Robinson.

Společně s Willem Ferrellem, o kterém jsme vás informovali naposled, dostali pro pilotní epizodu zelenou ještě scenárista a producent JJ Philbin (New Girl) a výkonný producent Jason Katims (Parenthood). Jejich komedie se jmenuje Ellen More or Less (dříve Formerly Fat Girl).

Komedie, která vypráví o dívce, která si hledá lásku a samu sebe, poté co zhubla 50 kilo.

Seriál je založen na knížce 10 Lessons From A Former Fat Girl od autorky Amy Parham. Výroby se ujmou Universal TV a True Jack Prods. Seriál tak bude druhým připravovaným seriálem s tématem hubnutí a obezity – podobně založený seriál připravuje i stanice FOX, jmenuje se Fatrick a zahraje si v něm i zoufalá manželka Marcia Cross.

Druhým seriálem, který získal zelenou, je seriál Love Is Relative, na kterém se podílí scenárista Dan Mazer a Sacha Baron Cohen.

Komedie bude sledovat manžele a změny v jejich manželství, které nastanou po přistěhování čerstvě rozvedeného bratra jednoho z nich.

Produkce se ujmou společnosti 20th Century Fox, Good Humor TV a 3 Arts. Mezi výkonné producenty usednou Mazer a Tom Lassally.


Co říkáte na výběr nových komedií stanice NBC, která již dlouho hledá nějakou komedii, která zaujme?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Jack.Gibbs
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY