Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2012

ABC Family obnovuje!

ABC Family má pro své seriály a jejich fanoušky dobré zprávy.

Poté, co se novinka Baby Daddy od svého uvedení umisťovala na špičkách ratingových tabulek, dostal nyní seriál objednávku na plnou druhou řadu. Stanice si také poručila nové díly další letní novinky – Bunheads. Toto drama od tvůrkyně Gilmorek Amy Sherman-Palladino sice nebylo zatím obnoveno pro druhou sérii, stanice si ovšem objednala nové díly k první řadě. Předpokládá se, že přibyde osm epizod, oficiální slovo o počtu ovšem zatím nepadlo.

Dobré zprávy dostaly také seriály Melissa & Joey a Switched at Birth. Sitcom M&J byl obnoven pro třetí sérii, Switched at Birth pak dostane druhou řadu.

„Nové seriály se báječně uchytili u našich diváků. Kombinace dramatu, komedie a reality přinesla výbornou hloubku do našeho programu,“ řekl prezident ABC Family Michael Riley.

Nové řady dramat budou mít premiéru někdy v zimě, komedie se pak vrátí na jaře 2013.

Baby Dady zažilo na ABC Family nejlepší premiéru komedie vůbec a první příčku si udrželo celou první sérii ve sledovanosti a ratinzích mezi komediemi na kabelovkách u žen 18–34 let a 12–34 let. Svou popularitou seriál také pomohl Melisse & Joeymu, kteří následovali a měli tak lepší čísla sledovanosti než v první sérii.

Bunheads je druhý nejsledovanější kabelový seriál ve svém časovém slotu u žen 18–34 a 12–24.

Ve hvězdách tak prozatím zůstává pouze osud Jane by Design

Jane by Design je nyní již zrušeno.

Tak co, jste rádi, že uvidíte víc.. vlastně skoro všeho? Mrzí vás konec Jane by Design? Vyměnili byste Jane za nějaký z prodloužených? Povídejte!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 273 týdny
z melissy a joeyho mám neskutečnou radost. baby daddy jsem zkusila kvůli...
Gingy
před 273 týdny
souhlasím s ostatními, raději bych viděla zrušený Bunheads než Jane by...
evenfall
před 273 týdny
zrušenie Jane by design ma mrzí, bola to príjemná oddychovka...a na Bunheads...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY