Facebook Twitter E-mail
10. října 2015

ABC Family představuje Shadowhunters

Aktualizace: Stanice vydala tiskovou zprávu s tím, že seriál startuje 12. ledna 2016!

Možná někteří z vás již ví, že v těchto dnech probíhá v New Yorku takový mini podzimní Comic-Con. S letním se samozřejmě nemůže srovnávat, ale i zde se objevuje sem tam nějaký seriál či stanice a občas se dozvídáme i nějaké ty novinky (např. návrat Banshee nebo nová znělka PLL).

Dnes se na řadu dostala novinka Shadowhunters, která se v příštím roce představí na stanici Freeform (nyní ABC Family). Mnoho z vás jistě předlohu Mortal Instruments zná a na seriál je zvědavá, proto neuškodí shrnout si, co dnešní comic-conový panel přinesl.

„Snažíme se zde uctít vše, co Cassie vytvořila, a k tomu přidat sem tam nějaké překvapení pro fanoušky Mortal Instruments,“ uvedl showrunner Ed Decter a dodal, že možná uvidíme „další postavy z jiných zdrojových materiálů, které Cassie Clare vytvořila“.

I když herci fyzicky věrně reprezentují své postavy, seriál každého z nich vyzdvihne na novou emoční rovinu. U tohoto tvrzení byl zdůrazněn především Jace (Dominic Sherwood): „Jacova arogance a pohrdání vlastní smrtelností jsou hlavní věci, které u něj budou zkoumány,“ uvedl herec. „Podíváme se do jeho minulosti a zjistíme, že občas dokáže být velmi zranitelný.“

Fanoušci dvojice Malec (Magnus a Alec) se také mají na co těšit. „Alec je hodně rozpolcený,“ uvedl jeho představitel Matthew Daddario a dodal, že vývoj oblíbeného páru bude pro mnohé překvapivý. „Jestli jste fanoušci Maleca, dost možná budete spokojení,“ prozradil herec. „Magnus se může vydat kterýmkoliv směrem,“ lákal fanoušky Harry Shum Jr. jako odpověď na otázku, jestli jeho postava bude stát na straně dobra, nebo zla. Jiskřit to v seriálu bude i mezi Izzie a Simonem, takže se připravte na shipování páru Sizzie.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucianna
před 184 týdny
Na tohle se těším, tedy až na tu holku co hraje Clary - ta mi přijde opravdu,...
Tamn
před 183 týdny
Zatiaľ to vyzerá fakt dobre. Vyzerá to byť dosť kvalitné, viac než som od toho...
Eleanor Mikaelson
před 183 týdny
Já se tedy na to opravdu hodně těším, vypadá to o mnohem lépe než film. ;)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY