Facebook Twitter E-mail
24. ledna 2018

Keiynan Lonsdale jako Wally West mění Flashe za Legendy

Všem fanouškům rozrůstajícího se CW universa zahrnující seriály Arrow, Supergirl, The Flash a Legends of Tomorrow by mohla dnešní zpráva přijít oboustranná, ať už kladná, či naopak. Vedení stanice totiž sdělilo médiím, že herec Keiynan Lonsdale, hrající ve Flashovi hlavní postavu Wallyho Westa, přesune svou postavu do Legend. Zde bude dál figurovat jako hlavní postava.

Prvně se s jeho staronovou postavou setkáme v 11. díle letošní řady, v epizodě Here I Go Again, která se bude vysílat 19. února. Naplno se s Wallym začneme vídat již od 13. epizody.

„V momentě, kdy se Keiynanova postava začala vzdalovat své rodině, Flashovi a celkově se změnila, věděli jsme, že je na čase Wallyho Westa nasměrovat vstříc novému osudu,“ sdělil výkonný producent seriálu Phil Klemmer. „S koncem letošní řady Legend Wally uzná, že tento seriál se na hrdiny kouká jinak.“

Pro Wallyho Westa ovšem nepůjde o první setkání s dalšími hrdiny, objevil se totiž i v nedávném crossoveru, který se stal dalším sledovanostním úspěchem stanice. Mimo to hrál i v premiéře Legend 10. října loňského roku.


Máte rádi postavu Keiynana Lonsdala? Je pro Vás Wally West důležitý? Bude velkou změnou účinkování Lonsdala v Legendách, namísto toho, co nám zatím předvedl ve Flashovi? Těšíte se na únorový návrat?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

carolos
před 50 týdny
Najotravnejšia postava celého seriálu sa teraz presunie do druhého seriálu, aby...
ShedStories
před 50 týdny
Za mňa je Wally až druhá najotravnejšia postava vo Flashovi. Prvé miesto si...
SweetRainbow
před 50 týdny
Wally je svým způsobem ještě dítě, tak ho beru s rezervou,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY