Facebook Twitter E-mail
29. září 2012

Spiknutí a vraždící agenti CIA od tvůrců Walking Dead a 24

NBC navázalo spolupráci s výkonnou producentkou Živých mrtvých (The Walking Dead) Gale Anne Hurd s cílem přivést na obrazovku adaptaci novely britského autora Jeffrey Archera 11th Commandment (11. přikázání). Britský spisovatel a scénárista Patrick Harbinson (Person Of Interest, 24) k projektu napíše scénář.

Hlavním hrdinou románu 11th Commandment je Connor Fitzgerald, který působil jako nejnebezpečnější agent pro CIA dokud se nerozhodl, že by raději svůj čas trávil se svou ženou a rodinou. Jeho svět se ale zhroutí, když je na něj někým z CIA hozena vina za vraždu, kterou nespáchal. “Jedná se o fantastický akční příběh muže, který se živil jako vraždící agent pro americkou vládu,” doplnil Hurd.

Více detailů o připravovaném seriálu zatím známo není a není tedy jasné, zda a jak moc se případně odchýlí od své předlohy. Je ale zřejmé, že vzhledem ke zkušenostem lidí, kteří se na přípravě podílejí, by to nemuselo dopadnout špatně.

Jste fanoušci podobného žánru? Chybí vám takový seriál v současné době? Diskutujte :)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 267 týdny
Jsem si říkal, že sepíšu nějaký přehled, abychom se v tom vyznali :)
Nikuska181
před 267 týdny
Tak to by bolo skvelé. :)
BigeM
před 267 týdny
námět zajímavý, ale nemyslím, že zcela originální... Nicméně je to šálek mého...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY