Facebook Twitter E-mail
4. června 2019

Den v seriálech: Suits, iZombie, Carnival Row a další

Castingy

Kim Cattrall, Joe Wilkinson, Diane Morgan: The Cockfields (Gold)

Premiéry

Looking for Alaska: v říjnu na Hulu
Two Sentence Horror Stories: 8. srpna na The CW
Pandora: 9. července na The CW

Nové seriály a projekty

Britská stanice Gold objednává komedii The Cockfields. Simon bere svou přítelkyni Donnu poprvé do svého rodného městečka. V domě, kde vyrůstal, stráví prodloužený víkend. Bude zde také jeho milující matka Sue a přísný nevlastní táta Ray. Napětí začne narůstat, když se na scéně objeví Simonův táta se svou novou americkou přítelkyní Melissou.

Stanice The CW objednala na léto antologii Two Sentence Horror Stories. Půjde o osm půlhodinových epizod, každá bude mít vlastní příběh, postavy a obsazení. Jde o předělávku krátkometrážního seriálu 2SH, který měl premiéru v říjnu 2017 na Go90 a na CW Seed se vysílal o rok později. Od té doby měla stanice The CW zájem udělat prodlouženou verzi, kterou by odvysílala v televizi.

Další střípky

Patrick J. Adams bude hostovat v páté epizodě závěrečné řady Suits (Kravaťáci). Očekává se také, že se objeví i v samotném finálovém díle, ale tato zpráva prozatím nebyla oficiálně potvrzena.

Stanice The CW zveřejnila data finálových epizod seriálů iZombie a Jane the Virgin. iZombie se s fanoušky rozloučí 1. srpna. Jane napíše svou poslední kapitolu o den dříve, tedy 31. července.

Trailery

Carnival Row


For All Mankind


Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 26 týdny
Někde jsem četla, že Alaska bude až 2020, tak jsem ráda, že nebudu muset čekat...
Micuda98
před 26 týdny
Takže na Rudý Měsíc se asi podívám. :D
ufonka
před 26 týdny
For All Mankind je pro mě jasná záležitost. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY