Diskuze k článku CBS odhaluje status NCIS, FBI a dalších dvou desítek seriálů
avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
6. 5. 2020 / 19:27:18 (před 3 roky)
off
avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
6. 5. 2020 / 19:27:19 (před 3 roky)
off

Jupííí!
NCIS: LA i NCIS jsou tam!

avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 85 | Gil Grissom
6. 5. 2020 / 19:31:57 (před 3 roky)
on

S tím, že budou některé stálice obnoveny, se počítalo, ale i tak jsem rád za obnovení všech tří NCIS, Blue Bloods, Bulla, SWATu, SEAL teamu, MacGyvera (i když aktuální čtvrtá série mě moc nebaví, po odchodu Jacka to není ono) a hlavně Magnuma. A prostě je škoda, že tam není i Hawaii Five-0 :(

Co se týče komedií - Broke je fakt hrozná blbost, koukám na to jen kvůli "Abby". Trochu mě mrzí Carol's Second Act, byla to kravinka, ale bavilo mě to o něco víc než třeba Bob s Abisholou... :)

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
Pipa22
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
6. 5. 2020 / 19:35:30 (před 3 roky)
off

Tak za prodlouzeni znamych tahaku jsem moc rada, ale mrzi me Tommy.
Jsem zvedava, jestli to v posledni episode ustoji...

avatar uživatele
Tempy
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
6. 5. 2020 / 19:58:59 (před 3 roky)
off

Na Magnuma sice stále koukám, ale přiznám se, že jeho prodloužení moc nerozumím, přijde mi, že už předvedl, co mohl a točí se v kruhu. :(

avatar uživatele
jose8
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
6. 5. 2020 / 20:01:12 (před 3 roky)
off
avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 85 | Gil Grissom
6. 5. 2020 / 20:07:13 (před 3 roky)
on
Tempy napsal(a):

Na Magnuma sice stále koukám, ale přiznám se, že jeho prodloužení moc nerozumím, přijde mi, že už předvedl, co mohl a točí se v kruhu. :(

Však stále dokola se točí snad všechny kriminálky na CBS, ne? A o to jde. :P Normální kriminální popcornovky, u kterých člověk vypne... :-)

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
Ajka
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
6. 5. 2020 / 20:09:20 (před 3 roky)
off

SEAL TEAM? Yes! Muhehehehehe.

I didn't do it... and I'll never do it again!
avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
6. 5. 2020 / 20:21:13 (před 3 roky)
off
Tempy napsal(a):

Na Magnuma sice stále koukám, ale přiznám se, že jeho prodloužení moc nerozumím, přijde mi, že už předvedl, co mohl a točí se v kruhu. :(

Tam bylo prodloužení jasné, navíc pokud jim bude klesat sledovanost šup tam herce z Hawaii 5-O. Upřímně já to stejně sleduj hlavně kvůli tomu kde se natáčí 😂😂😂

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
6. 5. 2020 / 20:24:00 (před 3 roky)
off

Jako mě CBS už stihlo nasrat zrušením Boha, že.. Nikdy nepochopím, jak můžou sitcomy dostat víc jak jednu řadu a proč proboha neustále odmítají vystřelit do vesmíru celou NCIS frančízu.. Pitomý zelený mozky. Ach jo.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Tempy
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
6. 5. 2020 / 20:46:48 (před 3 roky)
off
Furiant napsal(a):

Však stále dokola se točí snad všechny kriminálky na CBS, ne? A o to jde. :P Normální kriminální popcornovky, u kterých člověk vypne... :-)

Hm, proto asi už na ty ostatní nekoukám. :D A jo, nic proti popcornovkám, nebo jak já říkám - seriálům k žehlení :D, ale mě zrovna v tomhle případě prostě hrozně mrzí ten výraznej pokles kvality mezi první a druhou sérií. :(

avatar uživatele
jesmot
Redaktor | Cool level: 56 | Richard Castle
6. 5. 2020 / 21:03:31 (před 3 roky)
off

Tak Broke byla pro mě jasná hned u pilotu, to jsem říkal. Carol, to mě trochu překvapilo. No a jsem rád za Bull, tam jsem se sice zasekl před delší dobou, takže jsem dost pozadu, ale sedlo mi to pojetí, takže někdy se k tomu vrátím (to poslední dobou začínám tvrdit nějak u všeho =D ).

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
6. 5. 2020 / 21:07:02 (před 3 roky)
off
jesmot napsal(a):

...takže někdy se k tomu vrátím (to poslední dobou začínám tvrdit nějak u všeho =D ).

Tak tohle je typický znak rodu SerialZoňák, který je charakteristický tím, jak má velké oči, málo času a věci se mu velmi rychle začnou vymykat kontrole :D

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
6. 5. 2020 / 21:10:21 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

Tak tohle je typický znak rodu SerialZoňák, který je charakteristický tím, jak má velké oči, málo času a věci se mu velmi rychle začnou vymykat kontrole :D

Homo serialzoňakus :D? Nezapomeňte to oznámit antropologům :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
jesmot
Redaktor | Cool level: 56 | Richard Castle
6. 5. 2020 / 21:12:26 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

... má velké oči, málo času a věci se mu velmi rychle začnou vymykat kontrole :D

Tak teď jsi mě přesně vystihla. Dokonce jsem přemýšlel, že to v určité podobě budu mít i v mikrobiu (další věc, kterou jsem neudělal). Protože já tak nesnáším konce, takže se vždycky od jednoho posunu k dalšímu, pak od toho uteču ještě jinam, najednou se začnu vracet, zahrabu se, tak všeho nechám a jdu zase jinam. Moje práce na SerialZone ve zkratce =D

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
6. 5. 2020 / 21:17:43 (před 3 roky)
off
jesmot napsal(a):

Tak teď jsi mě přesně vystihla. Dokonce jsem přemýšlel, že to v určité podobě budu mít i v mikrobiu (další věc, kterou jsem neudělal). Protože já tak nesnáším konce, takže se vždycky od jednoho posunu k dalšímu, pak od toho uteču ještě jinam, najednou se začnu vracet, zahrabu se, tak všeho nechám a jdu zase jinam. Moje práce na SerialZone ve zkratce =D

Neboj, práce na SerialZone je nekonečná, tam se konců bát nemusíš :DDD

avatar uživatele
unlimited
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
6. 5. 2020 / 21:55:47 (před 3 roky)
off

Tým SWAT a Tým SEAL - naprostá spokojenost!
FBI a FBI Most Wanted - paráda!
MacGyver a Magnum - senzační!

avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
6. 5. 2020 / 22:19:55 (před 3 roky)
off

Super NCIS LA 👍😉

Jenny