Facebook Twitter E-mail
24. ledna 2013

Znáte Girls? Měli byste. Vítězky Glóbů získaly třetí sérii!

I když stanice HBO zatím odmítla zprávu komentovat, tvůrkyně Girls a zároveň představitelka hlavní role, Lena Dunham potvrdila, co každý už nějaký ten pátek očekával. Komedie se vrátí se třetí sérií.

„Začínáme třetí řadu na konci března. Jsem nadšená!“ řekla herečka v rozhovoru s Alecem Baldwinem.

Stanice se na třetí sérii Girls připravuje již několik měsíců (více v této bleskovce). Uzavřela novou smlouvu s výkonnou producentkou seriálu, Jenni Konner, která se vrátí také jako showrunnerka, společně s Dunham. Mírné změny budou pouze v kruhu scénáristů, kde Bruce Erica Kaplana vystřídá na pozici výkonného producenta Paul Simms. Kaplan totiž pracuje na vlastním pilotu pro HBO.

Dunham také uvedla, že si Girls v příští sezóně zaberou jeviště v Silvercup Studios, které doteď obýval za pár týdnů končící 30 Rock.

I když sledovanost druhé série klesla, HBO není připraveno seriál odpískat. Ani ne před dvěma týdny komedie proměnila ve výhru obě nominace na letošních Zlatých glóbech – získala cenu jak za nejlepší komediální seriál, tak za herečku v hlavní roli.

EDIT (25. 1.): HBO dnes oficiálně potvrdilo třetí sérii. Ta si polepší o dva díly, bude dvanáctiepizodní, oproti prvím dvěma, které mají dílů pouze deset.


Tak co na zprávu říkáte? Patříte k těm, kteří seriálu a herečce Glóby přejí? Nebo naopak nechápete, co na této komedii kritici vidí?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Thomkl
před 247 týdny
Já nechápu jak mohly Girls získat cenu za komedii (přečetla jsem to správně?)...
ragelly
před 247 týdny
Edit článku: HBO dnes oficiálně potvrdilo třetí sérii. Ta si polepší o dva...
zuza99
před 247 týdny
Super, super, super :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY