Facebook Twitter E-mail
25. března 2014

Vikingové si dobyli třetí sérii!

Rangar, Lagertha a zbytek Vikingů můžou slavit vítězství. Stanice History Channel dnes oznámila, že svému původnímu seriálu objednává desetiepizodní třetí sérii.

Toto rozhodnutí není žádným překvapením. Premiéru druhé série sledovalo 3,6 milionů diváků s ratingem 1.3, tedy stejně jako finále první řady. Při připočtení čísel z týdenního opakování pak seriál zaznamenával nárůst o dalších padesát až šedesát procent.

„Seriál Vikings vzal svou cestu útokem a vyčlenil se jako jedno z nejlepších a vizuálně nádherných dramat v televizi,“ řekl Dirk Hoogstra, generální ředitel History Channel. „Se svými vášnivými a oddanými fanoušky položil seriál pevné kameny skriptovému seriálovému žánru na naší stanici.“

Natáčení třetí řady, která se na televizních obrazovkách objeví v roce 2015, začne již v létě.


Jste fanoušky tohoto historického klenotu? Těší vás, že se seriál vrátí s novou řadou? Jak si druhá série stojí v porovnání s první?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Merenwen
před 191 týdny
A vydobyli si ju zaslúžene... GO VIKINGS! :D
Tulrika
před 191 týdny
Tak to mi zase jednou udělali radost
Earenis
před 190 týdny
Bezva zpráva:)Mají to zasloužené, pro mě jeden z nejlepších seriálů...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY