Facebook Twitter E-mail
11. února 2013

CWčko se rozhodlo obnovovat!

Dnes večer vydala stanice The CW tiskovou zprávu o obnovení tří seriálů na další série. Radovat se mohou fanoušci novinky Arrow, oblíbených The Vampire Diaries (Upíří deníky) a stálice Supernatural (Lovci duchů)! Všechny tři seriály se tak na podzim vrátí s novými sériemi!

„Loni jsme řekli, že jeden z našich cílů bylo vybudovat vysílací bloky, které budou stále růst. Díky našemu novému hitu Arrow a oblíbenému Supernatural ve středu večer a pokračujícímu úspěchu The Vampire Diaries ve čtvrtek večer jsme to dokázali,“ řekl Mark Pedowitz, prezident stanice The CW. „Seriály Arrow, Supernatural a The Vampire Diaries si vedou dobře ve vysílání, ale jsou také velmi úspěšnými digitálně a sociálně. Jsem rád, že všechny tři seriály se vrátí do našeho vysílacího schématu i příští sezónu.“

Jedním z průlomových hitů stanice The CW v této sezóně je nepochybně Arrow. Jedná se o nejúspěšnější seriál CWčka od roku 2009 a také aktuálně nejvíce sledovaným seriálem na této stanici. The Vampire Diaries jsou však i nadále nejvíce sledovaným seriálem v cílových demografických skupinách, včetně skupin dospělí 18–34 let a ženy 18–34 let.

Bratři Winchesterovi ze Supernatural budou bojovat proti silám zla v deváté sérii. Po středečním spárování se seriálem Arrow v tomto roce zaznamenalo Supernatural oproti loňské sezóně navýšení svých čísel – o 15% v počtu celkových diváků, o 10% u diváků 18–34 let a o 18% u diváků 18–49 let.

O dalších seriálech této stanice zatím nebylo rozhodnuto.


Potěšilo vás obnovení těchto tří seriálů? Nebo byste už někde brali ukončení? Dejte nám vědět v komentářích! :-)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kikina105
před 247 týdny
No jo :D Moje Supernatural ... jsem za ně ráda ... jen se teda bojím, aby se...
Netty
před 247 týdny
Aha,tak to nevím,já se zasekla snad u jedenáctého dílu první řady.
svetluska666
před 243 týdny
Je dobře, že budou seriály pokračovat, jsou to jediné seriály v kterých se...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY