Facebook Twitter E-mail
5. března 2013

Castingy: Royal Pains, Downton Abbey, Blue Bloods

Royal Pains (Milionový lékař)

Doktor je tu! A nehodlá nikam jít!

Seriál povýšil doktora Jeremiaha Sacaniho na hlavní postavu. To jsou určitě dobré zprávy pro jeho představitele, herce Bena Shenkmana, stejně jako pro všechny fanoušky seriálu.

Herec se k seriálu připojil ve čtvrté sérii jakožto nejnovější přírůstek HankMed. Jeho povýšení je plánováno hned od začátku páté série, která se na obrazovkách objeví v červnu.

Kromě Royal Pains jsme Shenkmana mohli vidět ve vedlejší roli v Drop Dead Diva, objevil se také v Grey's Anatomy, Damages a Burn Notice.

Donwton Abbey (Panství Downton)

Matthew kdože?

Seriál rychle našel náhradu za svou odcházející hvězdičku. Skotský herec Tom Cullen se k seriálu přidá jako nová romantická známost pro truchlící vdovu lady Mary!

Jeho postava se jmenuje lord Gillingham. Je to rodinný přítel Crawleyů, který zná lady Mary již od dětství.

Kromě něj se v seriálu nově objeví také Dame Harriet Walters jako stará přítelkyně Dowager, a Nigel Harman jako Green, komorník na návštěvě.

Blue Bloods (Spravedlnost v krvi)

Seriál konečně našel Dannymu novou partnerku, která s ním vydrží nastálo.

Této úlohy se zhostí herečka Marisa Ramirez (Against the Wall). Ta má zatím smlouvu na účinkování v pěti epizodách, nicméně tato vedlejší role přichází s možností, že v nové sérii se z ní stane hlavní postava.

Její detektivka Maria Baez se poprvé objeví již tento pátek. Informace o obsazení přicházejí ruku v ruce s vypuštěnými fotografiemi z následující­ho dílu.

Maria je již třetí Dannyho partnerkou. Tvůrci se snažili narychlo zaplnit díru po odchodu Jennifer Esposito.

Ramirez má tuto sezónu vedlejší roli také u konkurence – můžeme ji vidět ve třetí sérii Body of Proof (Tělo jako důkaz).

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 249 týdny
Tak na Marisu se hodně těším, od dob Spartaka jsem si ji oblíbil, takže jsem...
adriel
před 249 týdny
Toma Cullena teda neznám, ale no.. je to přinejmenším pohlednější náhrada za...
ševča
před 246 týdny
akorát si říkám, kde byl, když mary potřebovala manžela, aby utichly pomluvy.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY