10. 3. 2016

Seriálové osudy: Royal Pains

Seriálové osudy: Royal Pains

Všem doktorům je někdy konec aneb blíží se závěr jednoho z posledních seriálů stanice USA Network, které se právem řadí do její zlaté éry. Bylo oznámeno, že nadcházející osmá řada Royal Pains (Milionový lékař) bude poslední.

„S velkým zármutkem, ale ještě větším vděkem oznamuji, že jsme připraveni na náš poslední letní západ slunce. Royal Pains se blíží ke svému konci,“ uvedl tvůrce Andrew Lenchewski v oficiálním vyjádření. „Rádi bychom poděkovali stanici i studiu za neúnavnou podporu za posledních osm magických let a za to, že nám dali možnost skončit seriál za našich podmínek. Vždycky budeme mít Hamptons.“

Závěrečné epizody odstartují na stanici ve středu 18. května. Hank se bude muset rozhodnout, jestli ho jeho pracovní úspěchy naplňují i jako člověka a Evan s Paige se budou snažit přijít na to, co pro ně skutečně znamená rodina.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
ragelly

ragelly

Na tenhle seriál se maximálně těším a jsem ráda, že si ho konečně můžu přidat do watchlistu. Doufám, že...
před 236 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Už už už se na něj chystám,trvalo mi to dlouho,ale konečně jsem si vyšetřila čas.
před 236 týdny
Další články k tématu