11. 7. 2015

Seriálové osudy: Scream prodloužen!

Seriálové osudy: Scream prodloužen!

Letošní Comic-Con i nadále zůstává zdrojovým místem dobrých zpráv. Stanice MTV bude i v příští sezóně vřískat. Bylo oznámeno, že se aktuální novinka Scream dočká druhé série.

Radostnou zprávu sdělil během panelu seriálu v San Diegu výkonný producent Jaime Paglia. Stejně jako včera u Teen Wolf, i dnes novinka automaticky přistála také na Twitteru:

There will be a season 2 of #MTVSCREAM. Hell yes.

Scream je seriálovou adaptací slavné filmové hororové série od kevin williamson. Premiéra na konci června získala rating 0.5 a milion diváků, což jsou pro MTV lehce nadprůměrná čísla. Ve druhé epizodě seriál mírně klesl, konkrétně na rating 0.4 a 811 tisíc diváků.

Další informace z panelu seriálu na Comic-Conu vám přineseme později během dne.


Sledujete Scream? Líbí se vám tato novinka? Jste spokojení s tím, jakým způsobem k tématu MTV přistoupila? Těšíte se na novou řadu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
ragelly

ragelly

Stanice MTV právě potvrdila, že druhá série opravdu bude :)
před 270 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

Asi by mi jedna řada stačila. Vadí mi, že to těží ze jména Scream, ale s filmovou sérií to nemá nic...
před 266 týdny
Squerago

Squerago

Nepochopim, tak strašně moc nepovedený seriál se jen málo kdy vidí.
před 259 týdny
Další články k tématu