6. 7. 2015

Seriálové osudy: UnREAL prodloužen!

Seriálové osudy: UnREAL prodloužen!

Dnes k večeru své fanoušky potěší stanice Lifetime. Kabelovka oznámila, že svou letošní novinku UnREAL prodlužuje pro druhou sérii. Nových deset epizod se na obrazovkách objeví v roce 2016.

UnREAL je prvním seriálem, který kompletně bez spolupráce produkuje studio A+E. Seriál v hlavní roli se Shiri Appleby a Constance Zimmer měl premiéru 1. června, setkal se ale jen s chudým zájmem diváků. Drama si pohoršilo o 44 % oproti svému předskokanovi Devious Maids. Sledovanost však narostla po připočtení záznamů z různých platforem, kdy se číslo z 815 tisíc (premiéra v TV) vyšplhalo na 4,8 milionu.

„Jsme moc pyšní na to, že můžeme UnREAL přivést zpátky,“ uvedla Liz Gateley, výkonná viceprezidentka programové skladby na Lifetime. „Díky reálným postavám a skvělým hereckým výkonům tento seriál skvěle naplňuje naši značku a rozvíjí ji novým směrem, který je pro Lifetime nečekaný a odvážný. Jsme nadšení, že můžeme pokračovat ve spolupráci se studii A+E a společně k Lifetime přivést novou generaci diváků.“

Seriál, který mají na svědomí tvůrkyně Marti Noxon a Sarah Gertrude Shapiro, je inspirován krátkometrážním filmem Sequin Raze z roku 2013. Děj se odehrává v zákulisí populární randící reality show Everlasting. Hlavní postavou je Rachel, mladá producentka, jejíž prací je zmanipulovat vztahy mezi účastníky tak, aby vznikaly co nejdramatičtější situace a výkonná producentka Quinn tím pádem byla spokojená.


Sledujete UnREAL? Oblíbili jste si tuto novinku? Jste rádi, že se seriál vrátí s druhou řadou? Čekali jste prodloužení?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Moni Peace

Moni Peace

Táto správa ma celkom potešila, taký nenáročný seriál a dosť ma baví zatiaľ :) tak snáď to neprejde :D.
před 271 týdny
peitho

peitho

Taky jsem nečekala, že by to prodloužili, tím větší z toho mám radost, je to taková správná nenáročná...
před 271 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

Tohle mě fakt baví, jsem odpůrce reality shows, takže je to pro mě týdenní nálož "já jsem to...
před 270 týdny
Další články k tématu