17. 7. 2015

Seriálové osudy: Wayward Pines zrušen!

Seriálové osudy: Wayward Pines zrušen!

Stanice Fox nenabídla svým divákům žádné překvapení. Potvrdila, že se letošní novinka Wayward Pines rozloučí po první sérii.

S blížícím se koncem první řady se začaly množit otázky ze strany fanoušků, které zajímal osud seriálu. Nyní už je jasné, že seriál pokračovat nebude. Informace se poprvé objevila v posledním vydaném promu, kde je poslední epizoda zaškatulkována jako „series finale“ (finále seriálu).

Zprávu navíc potvrdili i zástupci stanice:

„Seriál byl vždy koncipován a prezentován jako desetidílná minisérie. Příští týden nás tedy čeká finále.“

Seriál je adaptací románů Wayward Pines od autora Blakea Crouche. Finále seriálu bude odvysíláno 23. července 2015. V naší soutěžní tipovačce tak už zbývá vyřknout ortel pouze u The Whispers a Mr. Robinson, který ovšem ještě neměl ani premiéru.


Sledujete Wayward Pines? Mrzí vás zrušení seriálu, nebo jste s ním od začátku počítali jako s minisérií? Zasloužil by si seriál druhou řadu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře23zobraz všech 23 příspěvků
Alyssun

Alyssun

Tak tohle bylo úplně vyražení dechu v posledním díle a perfektní konec! Zajímavé a mrzí mě zrušení...
před 264 týdny
Ellie147

Ellie147

Dneska jsem se dočetla, že je objednána další série tohoto seriálu. Nejdříve jsem se hodně radovala. Ale pak...
před 248 týdny
ragelly

ragelly

Taky jsme psali :)
před 248 týdny
Další články k tématu