8. 2. 2016

Seriálové osudy: The Magicians

Seriálové osudy: The Magicians

Kouzelníci si vyčarovali druhou sérii! Stanice Syfy právě oznámila, že svou letošní fantasy novinku The Magicians prodlužuje pro druhou řadu.

Nové epizody se na televizních obrazovkách objeví v roce 2017. Druhá řada bude mít, stejně jako ta první, třináct dílů, které opět budou inspirovány bestsellerovými romány Leva Grossmana.

„Díky neuvěřitelně nadanému tvůrčímu týmu výkonných producentů a našich partnerů v Universal Cable Productions se z The Magicians stal hit, o kterém se mluví na každém roku. Seriál si dokázal získat fanoušky románů, ale i nové a mladší publikum,“ uvedl v oficiálním vyjádření ředitel stanice Dave Howe.

The Magicians má v číslech Live+3 sledovanost celkem 1,7 milionu. Stanice cíleně vyzdvihuje čísla u dema 18–34 let, která jsou v průměru o 180 procent nad průměrem stanice v této věkové kategorii.

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
CharlieDelta

CharlieDelta

Souhlasím s většinou. Nemastné, neslané. Postavy podivné, nepřirozené. Celý seriál působí podivně...
před 240 týdny
Jolanda†

Jolanda†

Tak už vím, proč nejsem ta většina tady...Od nemastné po nudné...to jsem celá já :D
před 240 týdny
cihlinkaa

cihlinkaa

No tak to mně teda taky překvapilo. Pro mě jsou Magicians zklamáním roku, s většinou názorů...
před 240 týdny
Další články k tématu