1. 7. 2015

Seriálové osudy: American Odyssey zrušen!

Seriálové osudy: American Odyssey zrušen!

Na tento odhad v tipovačce jsme obzvláště pyšní. Jako jediní jsme šli proti proudu a konečně se nám to jednou vyplatilo :-) Tím ale samozřejmě nechceme znehodnocovat vážnost celé situace, která fanoušky American Odyssey rozhodně nepotěší.

Stanice NBC oznámila, že novinku ruší po první sérii. Stejně jako u většiny minulých rozhodnutí, především těch na této stanici, ale nejde o žádné překvapení.

Odyssey se ještě před premiérou dostávalo poměrně dost pozornosti ze strany médií, všichni byli zvědaví na to, jakým směrem se seriál bude ubírat. Jak se ale brzy ukázalo, fanouškům se tentokrát stanice nezavděčila. Tady se nedá ani vymlouvat na špatný časový slot, jelikož v neděli v deset večer seriál během sezóny neměl téměř žádnou konkurenci (Revenge, Battle Creek) a po nástupu do letního období už vůbec ne. Rating 0.5, který si Odyssey po celou sérii drží, je nejnižším číslem na komerčních stanicích, když nepočítáme CW.

Stanice má navíc na příští sezónu velmi slušnou nabídku dramatických novinek, takže není divu, že se mrtvé váhy nedrží.


Sledovali jste American Odyssey? Mrzí vás zrušení? Nebo už jste spíše zvědaví na to, jak budou vypadat podzimní novinky?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
T.E.O.N.A.S

T.E.O.N.A.S

Zrušení se dalo bohužel čekat. Zrovna včera jsem koukal na finále, ve kterém vše v podstatě dobře...
před 266 týdny
corine

corine

Vzhledem k tomu, že seriál začala minulý týden vysílat BBC Two, tak nějak jsem doufala, že by si to...
před 266 týdny
gyfu

gyfu

American Odyssey - chytrý seriál, dobře napsaný i zahraný, ale holt vyžaduje alespoň částečné zapojení...
před 265 týdny
Další články k tématu