13. 5. 2016

Seriálové osudy: Last Man Standing

Seriálové osudy: Last Man Standing

Po smršti zabijaček tu máme jednu pozitivní zprávu, i když se nejedná o žádné překvapení. Stanice ABC prodloužila svůj páteční sitcom Last Man Standing (Poslední chlap) pro šestou řadu.

Last Man je stabilní seriál stanice, který již mnoho let přežívá svou vlastní smrt v pátečních večerech. Jediným zádrhelem při obnovování každý rok je, že seriál spoluvlastní produkční studio 20th Century, takže se vždy musí vyjednávat nová smlouva pro další sezónu, což samozřejmě trvá.

I když prodloužení není šok, fanoušci si jistě oddychli. Last Man je jeden z mála seriálů na ABC, který se za poslední dny může radovat ze šťastných zpráv. Včerejšek se nesl ve znamení hromadných zrušení, kde padlo i několik překvapení včetně konců Castle a Nashville.

Páteční večer pravděpodobně zůstane na ABC beze změny, jelikož už během noci bylo oznámeno, že se z prodloužení může radovat i Last Manův společník, sitcom Dr. Ken.

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
inekafe

inekafe

Prosím ťa... Po 'Til Death je pre mňa dvoj-trojnásobný počet preobsadení úplne v poriadku....
před 209 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

V něčem jasně, ale aby v sitcomu byla epizoda, u které se ani nezasměju... A víc než jednou za...
před 208 týdny
inekafe

inekafe

No tak sa zasmej... Kto ti bráni? :DDD
před 208 týdny
Další články k tématu