14. 10. 2015

Seriálové osudy: Dominion končí!

Seriálové osudy: Dominion končí!

Dominion od kabelovky Syfy došel ke svému konci. Stanice v noci oznámila, že seriál po dvou řadách ruší. Na třetí sérii se tedy již fanoušci těšit nemůžou. Seriál se inspiroval filmem Legion z roku 2010.

„V čele s tvůrcem Vaunem Wilmottem udělali talentovaní herci, producenti, scenáristé a celý štáb skvělou práci a přinesli nám za poslední dva roky ambiciózní seriál,“ uvedl tiskový mluvčí stanice. „Moc děkujeme jim i našim produkčním partnerům v Universal Cable Productions, Bold Films a Film Afrika.“

Zrušení seriálu je částečně překvapivé. Sledovanost sice klesla o 47 procent v cílové skupině 18–49 let a o 45 procent v celkových divácích, nicméně jeho úroveň byla stále stejná jako u již prodloužených dramat Dark Matter a Killjoys.

Seriál byl jednou z prvních objednávek poté, co se Syfy začala opět soustředit na žánr sci-fi. Stanice od té doby navýšila programovou skladbu v tomto duchu; stále nás čekají prosincové premiéry The Expanse a Childhood's End a v příštím roce The Magicians a Hunters.

Nyní zůstává ve hvězdách pouze osud Defiance, který v létě vysílal svou třetí sérii a jeho výsledky byly podobné jako u Dominion, Killjoys a Dark Matter.


Sledovali jste Dominion? Mrzí vás zrušení seriálu? Myslíte, že by tu byl potenciál pro pokračování? Jak jste spokojení s finálovou epizodou?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře23zobraz všech 23 příspěvků
Alias

Alias

Ako môžu vždy dávať také klamstvá a blbosti ako "ďakujeme za skvelú prácu, fantastická spolupráca, sme...
před 258 týdny
Vachisek

Vachisek

zrovna když ten seriál začal být zajimavý... ubohost... ať táhnou do pekel... hlavně že si tam nechávaj...
před 258 týdny
Abies Alba

Abies Alba

U druhé série jsem se často nudila kvůli opakujícím se větám ve scénáři, série byla uměle protahovaná,...
před 185 týdny
Další články k tématu