6. 7. 2016

Seriálové osudy: Uncle Buck

Seriálové osudy: Uncle Buck

A máme tu poslední nerozhodnutý osud naší tipovačky Kdo přežije sezónu 2015/16! Jediným seriálem, jehož osud jsme až dosud nevěděli, byla komedie Uncle Buck. Nyní je již jasné, že většina tipujících dostane jeden poslední bodík.

Stanice ABC potvrdila, že se seriál s novými epizodami již nevrátí. Uncle Buck byl tedy zrušen po první sérii. Zprávu prvně oznámil na Twitteru herec James Lesure: „Jsem zklamaný. Víc Uncle Bucka nebude. Jsme zrušeni. Jsem vděčný, že jsem měl možnost pracovat se stanicí ABC. Jsem pyšný na to, co jsme vytvořili. A díky za to, že jsme vás mohli bavit.“

Seriál vznikal podle stejnojmenné filmové klasiky. Hlavním hrdinou byl Buck Russell, věčně nedospělý chlap, který se učí, jak se stát dospělým, tím, že se stará o děti svého mladšího bratra Willa. Jenže se o ně stará svým vlastním jedinečným způsobem.

Finále seriálu bylo odvysíláno včera, tedy 5. července.

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Mik

Mik

Tohle se dalo čekat, Buck fakt slabota. I když díl se sušenkama docela ušel.
před 221 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Také mám bodík :)
před 221 týdny
Biskin

Biskin

díky poslednímu bodu mám stejně správných tipů jako loni, tedy 26 :)
před 220 týdny
Další články k tématu