Facebook Twitter E-mail
21. února 2013

The Americans dostávají druhou řadu!

I přes to, že nový seriál stanice FX, The Americans, každým týdnem ztrácí více a více diváků, stanice v něj očividně věří.

FX před několika minutami oznámilo, že seriál obnovilo pro druhou sérii, a to po pouhých čtyřech odvysílaných epizodách.

„The Americans nám rychle dokázalo, že tvoří klíčovou součást našeho dramatického programu,“ prohlásil v oficiálním vyjádření prezident stanice, John Landgraf. „Výkonní producenti seriálu, Joe Weisberg, Joel Fields a Graham Yost, a jejich spolupracovníci vypráví poutavé a hluboce emocionální příběhy. Navíc výkony Keri Russell, Matthewa Rhyse, Noaha Emmericha a zbytku osazenstva jsou prostě bezchybné. Tento seriál je opravdu hoden celosvětové chvály, kterou sklízí. Věříme, že i další nové epizody potěší naše vášnivé publikum.“

Druhá série bude mít třináct epizod a na obrazovkách se pravděpodobně objeví na začátku příštího roku.

Premiérový díl za týden vysílání (premiéra + opakování) znamenal pro FX nejsledovanější debut v historii stanice, celkem si díl v televizi pustilo 5,11 milionů diváků. Následující dvě epizody sledovanost prudce klesla, ale poslední epizoda zaznamenala opět nárůst. Je možné, že právě to byl impuls, na který bossové FXu čekali.

První série má taktéž třináct dílů. Zbývá odvysílat devět, finále se fanoušci dočkají prvního května.


Sledujete The Americans? Potěšilo vás obnovení, nebo si myslíte, že s přibývajícími díly seriál ztratí na kvalitě?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Engeneer
hodně dávno
Bezvadný, aspoň, že na kabelovkách mají rozum :-)
Lavinia
hodně dávno
Tak to mi udělalo radost. Trochu jsem se bála, že tento seriál bude další obětí...
Matezz.cb
hodně dávno
Výborně. Pro Američany je to asi rýpání klackem ve včelím úlu, ale pro tu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY