Facebook Twitter E-mail
20. března 2013

Soutěž! Kdo by rád vlastní ponorku?

Tentokrát nebudeme psát, že se k soutěžení vracíme po pár týdnech, protože tomu tak není. Jste hraví, jste soutěživí, nám to dělá radost a proto jsme pro vás nachystali další výzvu. Věřte nám, že ve frontě čekají pak další. Sponzorem je tentokrát televize FANDA, která pro vás věnovala parádní předměty vážící se k seriálu Poslední základna (Last Resort). Tenhle parádní akční thriller můžete sledovat každou neděli na FANDOVI a pokud se vám seriál líbí, ceny se vám rozhodně budou líbit také.

Soutěžit můžete už nyní a to na obvyklém místě. Pro každého výherce je připraven výběr předmětů s motivem seriálu. Patří mezi ně například trička, solární nabíječka, čtečka karet, svítilna nebo psí (vojenské) známky. Podle nás je rozhodně o co hrát, souhlasíte? Neváhejte a utíkejte odpovědět na první otázku!

Stejně jako minule se samozřejmě můžete těšit na přímý přenos losování vítězů. Losování proběhne ve službě „hangout“ (setkání) na Google Plus a odkaz na něj naleznete včas přímo na stránce soutěže. Upozorněni na něj budete včas také na Facebooku.

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 282 týdny
Paráda :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY