Facebook Twitter E-mail
22. března 2013

OUaT spin-off: Kloboučník je z kola ven! Kdo ho nahradí?

Tvůrci seriálu Once Upon a Time, Eddy Kitsis a Adam Horowitz, se domluvili s předními scénáristy, aby jim pomohli dát dohromady spin-off k tomuto seriálu (o spin-offu jsme již psali v této bleskovce). Studio ABC je pouze krůček od uzavření smlu v se Zackem Estrinem (Prison Break) a Jane Espensonou (OUaT), kteří by se vrhli na scénář k tomuto novému projektu.

Detaily o spin-offu jsou zatím drženy pod pokličkou, nicméně na světlo vyplula informace, že se příběh bude odehrávat v zemi Wonderland.

Původně se mluvilo o tom, že by hlavní postavou byl Kloboučník, kterého již fanoušci OUaT znají, nicméně z tohoto plánu sešlo. V současnosti je v plánu vyprávět příběh z pohledu Alice (Alenka), která se dosud v Once neobjevila. Spolu s ní se v projektu objeví také několik dalších nových postav.

I když se příběh bude odehrávat až po kletbě, stejně jako v Once se i zde budou vyskytovat flashbacky, ve kterých pravděpodobně budou fanoušci moct vidět známé tváře. Jednou z nich by mohla být i Cora (Barbara Hershey), která byla v Once ve Wonderlandu Srdcovou královnou.

Zdroj uvádí, že se zatím přemýšlí o třináctidílné sérii, která bude samostatně zakončená, podobně jako American Horror Story. Je možné, že pokud projekt projde, ABC ho nasadí do přestávky mezi podzimní a jarní dávkou Once.

Výše zmíněná čtveřice nyní pracuje na dvacetistránkové prezentaci, kterou předvedou 7. dubna ve Vancouveru, kde v té době bude končit natáčení druhé série Once.


Ulevilo se vám, že potenciální spin-off upustil od Kloboučníka? Líbí se vám nápad s Alice a novými postavami? Dali byste dalšímu pohádkovému seriálu šanci?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 291 týdny
Nemuselo by to byť zlé, ale ako sa už v komentároch spomínalo, ďalšia...
ševča
před 282 týdny
tak on to není spin-off na 100%. prý se to bude vysílat v pauze, kterou...
ragelly
před 282 týdny
Si počkej, až dojdeš při čtení ke článkům z minulého týdne :D Už je nové...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY