Plakát

American Horror Story

1. série: Murder House Ben, Vivien a jejich dcera Violet Harmonovi se přestěhují z Bostonu do losangeleské zrenovované rezidence poté, co Vivien potratila a Ben měl aféru. Jenže netuší, že dům má děsivou historii, a sice ho obývají jeho bývalí vlastníci. A těm se přítomnost Harmonových vůbec... [více]

2011–???? | USA | 45 minut | FX | Horor / Drama / Thriller | 132 epizod | status: objednána 13. série [?]
Poslední odvysílaná v ČR

12×09 – The Auteur

(premiéra 1. 5. 2024 – před 46 dny)
závěr série
Poslední odvysílaná

12×09 – The Auteur

(premiéra 24. 4. 2024 – před 53 dny)
závěr série

American Horror Story – O čem to je

1. série: Murder House
Ben, Vivien a jejich dcera Violet Harmonovi se přestěhují z Bostonu do losangeleské zrenovované rezidence poté, co Vivien potratila a Ben měl aféru. Jenže netuší, že dům má děsivou historii, a sice ho obývají jeho bývalí vlastníci. A těm se přítomnost Harmonových vůbec nelíbí.

2. série: Asylum
Píše se rok 1964 a nacházíme se v blázinci Briarcliff, kterému vládne pevnou rukou sestra Jude. Jenže její krutovláda se začne rozpadat s příchodem nového pacienta, jenž je přezdíván Krvavá tvář. Sestra Jude musí v blázinci uvěznit novinářku Lane Winstersovou, aby nevynesla ven informace o hrozných podmínkách, které v Briarcliffu panují.

3. série: Coven
Více než tři sta let uplynulo od bouřlivých dnů čarodějnických procesů v Salemu. Ti, kterým se podařilo uprchnout, nyní čelí vyhynutí. Záhadné útoky proti jejich druhu se stupňují a mladé dívky jsou posílány do speciální školy v New Orleans, kde se učí, jak samy sebe uchránit. Mezi nimi je také Zoe, která skrývá vlastní děsivé tajemství. Fiona, která se dlouho ukrývala mimo dění, je znepokojena vlnou násilí a rozhodne se vrátit se do města. Je odhodlaná ochraňovat Coven a tvrdohlavě si stojí za tím, že odstraní každého, kdo se jí postaví do cesty.

4. série: Freak Show
Jupiter, Florida, rok 1952. Moc panoptik se nezachovalo a ty, která ano, tak ta teď musí hodně dřít, aby podnik udrželi v chodu. V jednom z nich se stvůry musejí potýkat se zlými silami, které jim nedokáží porozumět.

5. série: Hotel


6. série: Roanoke
Příběh následuje pár, jejichž prožitky hrají herci v paranormálním dokumentárním seriálu. Shelby Millerová a Matt Miller se po brutálním útoku přestěhují z Los Angeles v Kalifornii do domu na Roanoke Island v Severní Karolíně. Jakmile se však tento pár usadí ve svém novém domově, začne je pronásledovat podivné nadpřirozeno.

7. série: Cult
Ve Spojených státech amerických ohlásili výsledek prezidentských voleb, a zatímco někteří prožívají nečekanou euforii, ostatní jsou v šoku. Je rok 2016. Na první pohled obyčejnou sousedskou komunitu žijící na typicky americkém předměstí rve na kusy nebezpečný kult. Jeho tajuplný modrovlasý vůdce Kai využívá strach jako ničivou zbraň. Hrůzné řádění děsivých sadistických klaunů těžce dopadá na vyděšenou Ally. Jako by nestačilo, že po zvolení Donalda Trumpa prezidentem trpí tato liberálně založená matka malého Oze nezvladatelnými úzkostmi a léčí se s několika různými fobiemi. Najednou se musí bát nejen o svůj život, ale také o život svého synka a manželky Ivy.

Sedmá série oblíbeného televizního hitu American Horror Story je opravdovým americkým hororovým příběhem, tentokrát bez nadpřirozených prvků. Skutečnost je přece dost děsivá sama o sobě.

Seriál ve vašich statusechvšechny zmínky

Bleskovky: Druhá část série American Horror Story: Delicate se na obrazovky dostane 3. dubna. před 18 týdny

Bleskovky: American Horror Story má konečně oficiální trailer k 12. sérii. před 40 týdny

Harrison Wilton
Ivy Mayfair-Richards
Detective Samuels
Meadow Wilton
Gloria Mott
Winter Anderson
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

FX

Délka

45 minut

Žánr

Horor
Drama
Thriller
Antologie

Země původu

USA

Roky vysílání

2011–????

První vysílání

5. října 2011

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ streamech

Disney+
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Na CZ obrazovkách

COOL (2022)
Rok udává poslední vysílání.

Tagy

psychopat, duchové, starý dům, flashbacky, gayové, lesbičky, dcera, nevěra, služebná, doktor, pitevna, těhotenství, násilí, sousedka, downův syndrom, blázinec, sériový vrah, strašidelné, čarodějky, otec a syn, nadpřirozeno, zombie, má spinoff, vysíláno v čr

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související