American Horror Story

American Horror Story (American Horror Story) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

1. série: Murder House

Ben, Vivien a jejich dcera Violet Harmonovi se přestěhují z Bostonu do losangeleské zrenovované rezidence poté, co Vivien potratila a Ben měl aféru. Jenže netuší, že dům má děsivou historii, a sice ho obývají jeho bývalí vlastníci. A těm se přítomnost Harmonových vůbec nelíbí.


2. série: Asylum

Píše se rok 1964 a nacházíme se v blázinci Briarcliff, kterému vládne pevnou rukou sestra Jude. Jenže její krutovláda se začne rozpadat s příchodem nového pacienta, jenž je přezdíván Krvavá tvář. Sestra Jude musí v blázinci uvěznit novinářku Lane Winstersovou, aby nevynesla ven informace o hrozných podmínkách, které v Briarcliffu panují.

3. série: Coven

Více než tři sta let uplynulo od bouřlivých dnů čarodějnických procesů v Salemu. Ti, kterým se podařilo uprchnout, nyní čelí vyhynutí. Záhadné útoky proti jejich druhu se stupňují a mladé dívky jsou posílány do speciální školy v New Orleans, kde se učí, jak samy sebe uchránit. Mezi nimi je také Zoe, která skrývá vlastní děsivé tajemství. Fiona, která se dlouho ukrývala mimo dění, je znepokojena vlnou násilí a rozhodne se vrátit se do města. Je odhodlaná ochraňovat Coven a tvrdohlavě si stojí za tím, že odstraní každého, kdo se jí postaví do cesty.

4. série: Freak Show

Jupiter, Florida, rok 1952. Moc panoptik se nezachovalo a ty, která ano, tak ta teď musí hodně dřít, aby podnik udrželi v chodu. V jednom z nich se stvůry musejí potýkat se zlými silami, které jim nedokáží porozumět.

5. série: Hotel


6. série: Roanoke

Příběh následuje pár, jejichž prožitky hrají herci v paranormálním dokumentárním seriálu. Shelby Millerová a Matt Miller se po brutálním útoku přestěhují z Los Angeles v Kalifornii do domu na Roanoke Island v Severní Karolíně. Jakmile se však tento pár usadí ve svém novém domově, začne je pronásledovat podivné nadpřirozeno.


7. série: Cult

Výsledek amerických prezidentských voleb 2016 slouží jako odrazový můstek pro další hororovou podívanou.

Seriál uvidíme i v příští sezóně, protože byla objednána další řada.
kompletní přehled

OBSAZENÍ

INFORMACE K SERIÁLU

 • Český název
 • Původní název
 • Tvůrce
 • Země původu
 • Roky vysílání
 • Domovská stanice
 • První vysílání
 • Délka epizody
 • Dabing
 • Žánr
 • Tagy

ODKAZY

POSLEDNÍ ZMĚNY

HODNOCENÍ

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AUTOŘI PROFILU

lukascoolarik
Frozen99
LadyJ
Fruiko
Smazaný uživatel
carolos
Markus07
Kikušák
Luisa
A.R.G.U.S.
naninka358
KatyBitch
Isabel125
Remi
emJey (Miloš Janů)
sonulle
Lenny97x
hiro666
Hruzka
phoboska
Drunk_Queen
24ron24
_-0-_
leandr00
La.Volpe
petule611
ragelly
Lukáš Bero
Riconbak
Všakvyvíte
HonZajs000
inekafe