Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2013

Sexualita a vztahy, to je Open od Ryana Murphyho

Nestává se často, aby se lidé, kteří stojí za několika slavnými seriály současnosti, dali dohromady a tvořili společný projekt. Proto pokaždé, když slyšíme takovou zprávu, doufáme, že z takové spolupráce vznikne nový seriálový klenot.

Před několika dny taková zpráva přišla. Ryan Murphy, spolutvůrce Glee, Plastické chirurgie, s. r. o. a American Horror Story totiž spojil síly s výkonnou koproducentkou Dextera, Lauren Gussis. Společně pak vytvořili koncept seriálu s názvem Open, který má rozhodně dostát svému jménu a být „otevřený“.

Má totiž otevřeně a moderně pojednávat o rozvoji lidské sexuality a vztazích. Kabelovkové téma, řekli byste si. Jenže zájem prý projevily i velké televize. Žádná jména sice zatím nepadla, v nejbližší době se ale určitě dozvíme, u koho tento projekt zapustí kořeny. Projekt dostal pilotovou objednávku od stanice HBO.

A vzhledem k tomu, že v září budou uvedeni Masters of Sex, nás pravděpodobně čekají mírně frivolní časy :)


Zdroj: Deadline.com

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucius
před 237 týdny
Taky jsem na další Ryanův počin zvědavá :)
Seraphine313
před 236 týdny
Projekt dnes dostal pilotovou objednávku od HBO. :)
Lucius
před 236 týdny
Ou, tak od HBO se dá čekat s takovýmto konceptem kvalitka :)) Tak to se...

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY