Facebook Twitter E-mail
5. května 2016

Jessica Lange bude hvězdou nového seriálu od Ryana Murphyho

Ryan Murphy a Jessica Lange opět spojí síly dohromady. Od chvíle, co herečka opustila osazenstvo antologického hororu American Horror Story, fanoušci napjatě očekávají její návrat.

Ten nyní přichází s novou antologií Feud. Kabelovka FX oznámila, že objednává osmidílnou první řadu seriálu, který vzniká opět z pera Murphyho a zaměřuje se na ty největší rozepře v dějinách.

První série vypráví příběh o legendární rivalitě mezi dvěma největšími hereckými hvězdami, Joan Crawfordové a Bette Davisové. Obě herečky v roce 1962 spojily síly, aby spolupracovaly na filmu, který měl oživit jejich upadající kariéry. Výsledek byl kritiky opěvovaný hororový trhák What Ever Happened to Baby Jane? (Co se vlastně stalo s Baby Jane?), který získal pět nominací na Oscara a stal se kultovní klasikou. Pro obě herečky byla ale skutečným hororem nutnost vzájemné spolupráce.

Hlavních rolí Joan Crawfordové a Bette Davisové se ujmou již zmíněná Lange a hvězda podobného kalibru, herečka Susan Sarandon. Obsazení dále doplní Alfred Molina, Stanley Tucci, Judy Davis a Dominic Burgess.

Pro Murphyho je to již třetí antologie, kterou na FX představí. American Horror Story a novější American Crime Story se těší vysoké popularitě, dá se tedy očekávat, že podobné úspěchy bude slavit i Feud.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vega
před 145 týdny
Jeeej Stanley Tucci
verunkabrožová
před 145 týdny
Toto spojení je vždy zárukou kvality....jupííííí.
Foxley
před 145 týdny
Nedokázal bych to vyjádřit lépe :) Na tohle se vážně neskutečně těším, snad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY