Facebook Twitter E-mail
23. května 2013

Bonnie and Clyde: Dead and Alive - první promo-fotky

Dnes je to přesně 79 let, kdy zemřeli Bonnie a Clyde – jeden z nejslavnějších párů, tedy co se týče bankovních loupeží. A možná víte, že se připravuje čtyřhodinová minisérie Bonnie and Clyde: Dead and Alive, která nám ukáže příběh těchto dvou…

V titulních rolích se představí Emile Hirsch jako Clyde a Holliday Grainger jako Bonnie. A právě u příležitosti dnešního výročí byly vydány první dvě promo-fotky k minisérii, které najdete níže.

Na režisérskou stoličku usedl Bruce Beresford, jenž byl za snímek Něžné milosti nominován na Oscara. V dalších rolích budou účinkovat Holly Hunter, William Hurt, Sarah Hyland, Elizabeth Reaser, Lane Garrison, Austin Hebert a Dale Dickey. Výkonnými producenty jsou Craig Zadan a Neil Meron.

Minisérie se za oceánem bude vysílat na stanicích Lifetime, History Channel a A&E, premiéra však zatím ještě nebyla stanovena. Podíváte se také, nebo vás tato adaptace příběhu Bonnie a Clydea nezaujala?

(zdroj: HollywoodRepor­ter.com)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 229 týdny
Zatiaľ to vyzerá veľmi dobre, pravdepodobne sa to zaradí do môjho watchlistu :)
HonZajs000
před 229 týdny
Souhlas. Moc se na to těším. Vypadá to zajímavě.
ševča
před 221 týdny
líbil se mi film, z borgias mám ráda holiday... takže jo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY