Facebook Twitter E-mail
4. července 2013

Luther a pět milionů lidí

Dnes pro vás máme krátkou SARS bleskovku o tom, jak dobře (nebo ne?) si vedla první epizoda třetí série britského kriminálního dramatu Luther.

Idris Elba je zaneprázdněný muž. Zatímco herec bude brzy zabraňovat apokalypse v novém filmu Guillerma del Tora s názvem Pacific Rim, jeho drama Luther se tento týden vrátilo na BBC One po dlouhé pauze s očekávanou třetí sérií.

První ze čtyř hodinových epizod topla britský úterní večer. Díl si nenechalo ujít pět milionů diváků s celkovým podílem 21,7 %. To znamená, že více než pětina lidí u obrazovek dala v úterý seriálu šanci.

I přes to se však jedná o nejméně sledovanou premiéru série. Třetí řada ztratila 600 000 diváků, kteří si nenechali ujít premiéru druhé série v roce 2011. I přes to však byla epizoda kladně přijata veřejností i médii.

V rovnici jistě hraje fakt také to, že druhá řada Luthera se vysílala na podzim 2011, konkrétně v září.

Ve třetí řadě se nově objeví Sienna Guillory v roli nové romantické známosti Luthera. Kromě Elby se pak vrátí také Warren Brown, Nikki Amuka-Bird, Dermot Crowley a Michael Smiley.

Pokud jste zatím neviděli, tak mrkněte na trailer k novým epizodám:


Už jste měli čas na první díl trojky? Jak se vám návrat po takové době líbil? Udržel si seriál kvalitu?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

stonefire
před 228 týdny
Konečně!
Mescalamba
před 228 týdny
Jsem skoro ani nečekal, že budou pokračovat. Zvědavý sem, vidět ještě ne.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY