Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2013

Devious Maids budou mít práci i za rok

Pro ABC odpad, pro Lifetime úspěch. Seriál Devious Maids byl druhou jmenovanou obnoven pro novou sérii. Dalších třináct epizod se na televizních obrazovkách objeví v létě 2014.

Toto drama od tvůrce Zoufalek, Marca Cherryho, původně vyvíjela pro uplynulou sezónu stanice ABC. Ta ovšem po pilotu seriál neobjednala a projektu se ujala stanice Lifetime. Seriál měl premiéru na konci června a stal se nejrychleji rostoucím dramatem stanice. V současnosti se jedná o nedělní jedničku u žen.

Seriál Devious Maids začal na stanici poměrně průměrně, nicméně se epizodu od epizody těšil rostoucímu zájmu ze strany publika. Předposlední epizoda zaznamenala oproti pilotu nárůst o 45 procent.

„Jeden z nejodvážnějších televizních seriálů současnosti. Z Devious Maids se rychle stal hit,“ sdělil v oficiálním prohlášení viceprezident stanice, Rob Sharenow.

Drama se točí okolo skupinky služebných, které jsou spojeny jejich prací, problémy a celým tím kontrastním světem služebnictva a jeho pánů. Seriál byl inspirován telenovelou Ellas son la Alegría del Hogar.

V hlavních rolích zde hrají Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sanchez, Edy Ganem a Judy Reyes.


Pohltila vás letos v létě také tato svůdná novinka? Jste rádi, že se seriál dočká druhé řady?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Puoskari
před 257 týdny
I keď nie som žena ale tento seriál ma dostal so svojou vtipnou a pôvabnou...
SimonQa14
před 256 týdny
Rozhodně jsem šťastná, že seriál bude mít pokračování :) Všechno mi v něm...
ševča
před 251 týdny
zoufalky to úplně nejsou, ale to je podle mě tím, že zoufalky prostě byly...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY