Facebook Twitter E-mail
4. října 2013

Covert Affairs obnoven pro pátou sérii

Stanice USA Network dala zelenou novým šestnácti epizodám hodinového dramatu Covert Affairs (V utajení), které se na obrazovkách objeví v roce 2014.

Prodloužení přichází týdny předtím, než se seriál vrátí na obrazovky s druhou polovinou čtvrté řady. Není však žádným překvapením, jelikož jde o jeden z deseti nejlepších kabelových skriptových letních seriálů s téměř čtyřmi miliony diváky týdně.

„Žádný jiný televizní seriál nevede diváky po celém světě tak, jako Covert Affairs. Jsme rádi, že seriál přivedeme zpět i v další sezóně,“ řekl Chris McCumber, prezident USA Network.

USA Network se v současné době připravuje na spuštění nového komediálního bloku, ke kterému jí má pomoct také syndikace Modern Family a na novou řadu White Collar.

O svém dalším osudu nemá jasno zatím Suits, který se vrací s druhou polovinou série na začátku roku 2014, a Necessary Roughness.


Sledujete Covert Affairs? Máte z prodloužení radost?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

reallyreallychildish
před 215 týdny
Jupí..já sice viděla jen 1. řadu a část 3., ale děsně mě to baví. :)
adil15
před 215 týdny
To je skvělá zpráva. V letní sezóně je to můj nejoblíbenější seriál.
sarhod79
před 212 týdny
Je tu super zpráva, tento seriál se každou sérií zlepšuje, tak už se těším na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY