Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2013

How I Met Your Dad: CBS objednala pilot!

Pamatujete si na pár týdnů starou zprávu o tom, že stanice CBS plánuje navázat spin-offem na svou úspěšnou komedii How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku)? Tento projekt je po včerejšku mnohem reálnější.

CBS oznámila, že projektu objednává pilot. Ten si na starosti vezmou tvůrci Matky, Carter Bays a Craig Thomas společně s Emily Spivey (Up All Night).

Nový seriál převezme ducha svého předchůdce, bude příběh vyprávět z ženského úhlu pohledu. Půjde však o zcela nový příběh s novými postavami a novým hlasem vypravěče. Prozatím je v plánu pilot natočit jako nezávislou epizodu, ne jako jeden z výplňových dílů poslední série Matky.

HIMYM, který byl kdysi jednou z CBS komedií v ohrožení, se postupem času stal nedílnou součástí komediálního bloku zmíněné stanice.

HIMYD je prozatím třetí komediální pilotovou objednávkou stanice. Přidává se tak k The McCarthys a částečně autobiografické komedii od Jima Gaffigana. Oba projekty jsou předělávány již z minulého roku.


HIMYD už vypadá opravdu reálně. Myslíte si, že se seriál opravdu v příští sezóně objeví? A jaký podle vás bude mít úspěch? Koukali byste i vy?

(Zdroj: Tisková zpráva CBS)

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
hodně dávno
himyd už prakticky natočili. jmenovalo se to 100 questions a pro mě to bylo...
Falka
hodně dávno
Po posledních pěti naprosto příšernejch sezónách s úplně otřesným...
Drunk_Queen
hodně dávno
No, tak teď nevím. Podle mě na to asi ani nemá cenu koukat. Jak to celé dopadne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY