Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2013

Ústřední postava pro crossover Kirstie a Hot in Cleveland

Již dnes, 4. prosince, začne na stanici TV Land nová show KirstieKirstie Alley v hlavní roli. Děj se točí okolo Maddie Banks, uznávané broadwayské hvězdy, které se život otočí naruby v okamžiku, kdy jí vyhledá syn Arlo (Eric Petersen), kterého po narození dala k adopci.

Nyní bylo oznámeno, že v průběhu páté série seriálu Hot in Cleveland (Nouzové přistání) dojde ke crossoveru mezi oběma seriály. Jako jedna z klíčových postav se v něm objeví Mark Valley.

Toho si možná budete pamatovat z Human Target nebo seriálu Kauzy z Bostonu. V Kirstie si zahraje přítele Maddie Banks, zároveň se však jeho postavu dostane do hledáčku i Melanie Moretti (Valerie Bertinelli), která pracuje na odškrtávání položek ze seznamu věcí, které chce ještě stihnout před smrtí.

Hot in Cleveland se má vrátit na jaře 2014.


Sledujete Nouzové přistání? Chystáte se sledovat Kirstie? Očekáváte co přinese tenhle crossover?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY