Facebook Twitter E-mail
7. prosince 2013

HBO si objednala pilot k The Brink, komedii s Jackem Blackem

Stanice HBO projevila zájem o nový projekt The Brink. Jedná se o půlhodinovou komedii o třech zkompromitovaných mužích, kteří se snaží zabránit vypuknutí třetí světové války.

Do role prvního z těchto mužů byl obsazen herec Jack Black. Bude hrát Alexe Coppinse, nižšího důstojníka diplomatické služby, který se k celé věci nešťastně nachomýtne. Druhou z hlavních postav, ministra zahraničí Waltera Hollandera, ztvární Tim Robbins. Hollander je popisován jako muž s velkým apetitem, ale malou trpělivostí. Poslední role zatím obsazena nebyla, konkurz je ovšem v plném proudu.

Projekt je označován jako temná komedie, která se soustředí na geopolitickou krizi a její dopad na tři odlišné a zoufalé muže. Scénář k pilotu napsal Roberto Benabib (Weeds) se svým bratrem Kimem Benabibem, režie se ujme Jay Roach. Black a Robbins budou sloužit i jako producenti, ve funkci výkonných producentů se objeví výše zmínění Roberto Benabib a Jay Roach, společně s Jerrym Weintraubem.


Líbí se vám zápletka této komedie? A co říkáte na obsazení?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
hodně dávno
To vyzkoušim na 100% už jenom kvůli Jacku Blackovi. ;)
Ragnarok8
hodně dávno
Tomu bych dal určitě šanci...ale určitě! Tak uvidíme jak to dopadne...
dvratil
hodně dávno
A bude tam Jack taky zpívat? :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY