Facebook Twitter E-mail
6. prosince 2013

Low Winter Sun končí

Stanice AMC dnes oznámila, že oficiálně ruší svou letošní novinku Low Winter Sun. Zpráva byla pouze otázkou času, jelikož si seriál nedokázal získat potřebné diváky. AMC odmítla své rozhodnutí podrobněji komentovat.

Seriál byl adaptací britské stejnojmenné minisérie z roku 2006. V hlavní roli obou projektů se objevil Mark Strong. Low Winter Sun dělal společníka poslední sérii Breaking Bad, běžel v neděli v deset hodin večer. Po rapidním úbytku diváků jej však stanice přesunula až na jedenáctou.

Začátek nebyl úplně špatný, seriál si naladilo 2,51 milionu diváků. První série však skončila pouze na čísle 630 tisíc diváků.

Zrušením seriálu se Low Winter Sun přidává k velmi malé skupině děl, která byla stanicí AMC zrušena hned po první sérii. Ze známějších můžeme jmenovat například konspirační drama Rubicon.


Sledovali jste Low Winter Sun? Zasloužil si seriál tak brzké odpískání?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 201 týdny
U pilotního dílu jsem dříve usnul, jelikož jsem byl unavenej...momentálně...
Clear
před 201 týdny
Škoda, seriál byl takový syrový, trochu mi připomínal vynikající The Killing,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY