Facebook Twitter E-mail
21. prosince 2013

Demi Lovato opouští The X Factor

Zpěvačka a herečka Demi Lovato působila po dobu dvou let jako porotkyně v americké verzi pěvecké soutěže The X Factor. Před pár dny ovšem oznámila, že tímto její účinkování končí. V případě, že bude X Factor obnoven a získá další sérii, Lovato už se nevrátí.

Chce se teď plně věnovat hudbě a soustředit se na svou pěveckou kariéru. „Než jsem s X Factorem začala, byla jsem zpěvačka. A teď je čas, abych se k tomu opět vrátila,“ nechala se slyšet Lovato. „Na rok 2014 se už moc těším, protože se v něm budu věnovat jen své hudbě,“ dodala. Své plány začne realizovat hned v únoru, kdy startuje její turné s názvem Neon Lights. Během tří a půl měsíce vystoupí celkem na 41 koncertech v Severní i Jižní Americe.

Právě kvůli jejímu nadcházejícímu turné s odchodem Lovato tak trochu počítal i samotný tvůrce a jeden z porotců X Factoru, Simon Cowell. Dokonce se už začal poohlížet po náhradě. „Zrovna se uvolnil někdo, po kom jsme v naší show toužili už dlouho. Bylo by to úžasné,“ prozradil Cowell, který si je čtvrtou sérií celkem jistý, i když se stanice Fox k obnovení nebo zrušení X Factoru ještě nevyjádřila. To však Cowella nezastavilo; už nyní začal s plány na další sérii. „Musí to být jiné než letos. Zrovna pracujeme na prezentaci o tom, jak by show měla vypadat a co by se fanouškům líbilo. A ano, moje role by se mohla změnit,“ naznačil Cowell.


Sledujete X Factor? Co říkáte na odchod Demi? Koho byste rádi v porotě viděli vy?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misyrka
před 207 týdny
Je pravda, že až na Peachy (pitchy) jsem moc kritiku zpěvu od ní...
Gabik.029
před 207 týdny
No asi tak. :D Ale zase je její peachy legendární. :D
takezo
před 207 týdny
Hurá

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY