Diskuze k článku Zimní novinky a jejich trailery (2014)
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
29. 12. 2013 / 17:03:13 (před 10 roky)
off

Já osobně se těším na Chicago P.D. Chicago Fire je bomba, tak snad se v podobném duchu ponese i spin-off.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Ragnarok8
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
29. 12. 2013 / 17:16:19 (před 10 roky)
off

Tak skoro většinu z toho mám ve Watchlistu...takže zase hromada seriálů na sledování... jak to mám stííííhat??? :D

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
29. 12. 2013 / 17:23:39 (před 10 roky)
off

Dám šanci Případy 1. oddělení, Intelligence, Helix a True Detective.

EDIT: A možná i Enlisted a Mixology.

Editováno: 1x | Naposledy: 29. 12. 2013 / 17:24:09
avatar uživatele
AmyG
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
29. 12. 2013 / 17:28:51 (před 10 roky)
off

Asi zkusím Intelligence a Crisis.

avatar uživatele
saralive
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
29. 12. 2013 / 17:49:47 (před 10 roky)
off

Intelligence vypadá velmi zajímavě, ale asi počkám jako vždy, až co se z toho vyklube :)

Kdo se moc ptá, málo googlí- Darovaným titulkům na chyby nekoukej-Všechno padá, co software má. - Co na srdci, to na Facebooku. - Všude dobře, s WiFi nejlíp. - Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google.
avatar uživatele
Janca.W
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
29. 12. 2013 / 18:08:42 (před 10 roky)
off

Díky za toto užitečné shrnutí. Jak tak koukám, nudit se v zimě určitě nebudu: Intelligence, Chicago PD, Helix, Crisis, True detective...Klondike jakožto první hraný seriál od Discovery Channel určitě vyzkouším a možná i Star-Crossed, i když u toho asi moc dlouho nevydržím. No, jsem zvědavá, jak to všechno budu stíhat :)

avatar uživatele
Iveta Kovářová
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
29. 12. 2013 / 18:18:00 (před 10 roky)
off

Zkusím .. Killer Women,Chicago P.D.... snad .. je toho moc ... když ktomu přičtu ty seiáli co už na ně koukám ... tak mi budou lítat mrkve z hlavy ... :)
,

Vědma
avatar uživatele
haroska
Uživatel od první verze | Cool level: 45 | Jeremy Clarkson
29. 12. 2013 / 18:23:57 (před 10 roky)
off

Tak na True Detective se klepu už od září, doufám, že nezklamou :) A pak mě teda docela zaujal Bitten (uvidíme, jak moc koukatelná ta srajda bude) a pak Chicaho PD (jen teda nesleduju Chicago fire, tak uvidíme, jak moc to půjde) :))))

avatar uživatele
litllewitch
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
29. 12. 2013 / 18:25:55 (před 10 roky)
off

Já určitě zkusím Looking a budu doufat v nový Queer as folk :).

Bored now...
avatar uživatele
Nathaniell
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
29. 12. 2013 / 18:27:03 (před 10 roky)
off

Intelligence a Helix jsou jasné; možná dám šanci i Star-Crossed, uvidíme, co se z toho vyklube.

Žiji ve fikčních světech, iluzích a sebeklamech. Tak mi je, prosím, neberte!
avatar uživatele
elsa
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
29. 12. 2013 / 18:59:27 (před 10 roky)
off

Dost z těchto seriálů se chystám sledovat. Zejména sci-fi-mysteriozní, ale těšim se i na Looking. Jsem zvědavá jak se s tímhle tématem tvůrci popasujou. Jediná vada na kráse je, že nevim jak budu celý ten přísun nových a současných seriálů stíhat sledovat. Den má jenom 24 hodin :-(

avatar uživatele
Merenwen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
29. 12. 2013 / 19:07:00 (před 10 roky)
off

No ja vkladám veľké nádeje do Helix! Potom ešte Looking môže byť niečo dobré a z upútavok ma zaujal Sirens...

avatar uživatele
kacer11
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
29. 12. 2013 / 19:43:33 (před 10 roky)
off

Tak já se nejvíce těším na Chicago P.D. . Spin-offy moc nemusím, ale tenhle se mi zamlouvá :)

avatar uživatele
Clear
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
29. 12. 2013 / 19:55:30 (před 10 roky)
off

Určitě Intelligence a Helix, když už je budu překládat. Fleming budu taky určitě sledovat. Docela se mi zamlouvá i Klondike, Crisis, Killer Women a True Detective. Mixology by taky nemuselo být špatný, ale tomu seriálu nevěřím, že vydrží, tak s tím radši ani nebudu začínat.

Seriálový maniak, překladatelka a velká fanynka sci-fi seriálů. Překládám seriály: Suits, Homeland, The Strain, The Americans a další. Působím na stránce neXtWeek.cz.
avatar uživatele
jukab
Uživatel od první verze | Cool level: 19 | Černá zmije
29. 12. 2013 / 20:14:37 (před 10 roky)
off

Těším se na Intelligence, předlohu má slušnou...šanci dám i Star-Crossed a Helix a doufám, že aspoň jeden z téhle trojice seriálu bude koukatelný :)

avatar uživatele
jo-die
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
29. 12. 2013 / 20:23:33 (před 10 roky)
off

Asi zkusím Looking a Fleming, pokud se na to stihnu podívat, watchlist už praská ve švech :(

avatar uživatele
Michell
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
29. 12. 2013 / 20:42:21 (před 10 roky)
off

Určitě mrknu na True Detective, Bitten, I Didn't Do It, Star-Crossed a Mixology. Jen nevím jak to zvládnu, už takhle mám watchlist maximálně plný :D

avatar uživatele
Desperate houseman
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
29. 12. 2013 / 20:46:08 (před 10 roky)
off

Tak určitě Chicago P.D., protože spin-offy miluju :D A Chicago fire je boží tak snad tohle bude taky. Pak zkusím Intelligenci a možná Helix, jinak mě nic nezaujalo. Teď ještě musím dohnat resty v ostatních seriálech, když teď nic nehraje, ať pak mám čas :D

Editováno: 1x | Naposledy: 29. 12. 2013 / 20:47:47
avatar uživatele
tanik91
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
29. 12. 2013 / 21:10:16 (před 10 roky)
off

Jelikož Chicago fire je super tak se těším na Chicago PD. Další co budu sledovat Bitten a Star-crossed. Už teď mě zajímá jak vše budu stíhat :-)...

Táník
avatar uživatele
anjoa
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
29. 12. 2013 / 21:15:34 (před 10 roky)
off

Tak v zimě se můj watchlist podstatně rozšíří:-)
Na True Detective a Intelligence jsem natěšená už dlouho, tak doufám, že nezklamou.
Určitě si nenechám ujít příležitost vidět Jonathana Groffa mimo Glee.
Chicago PD zatím vynechávám. Já nevím, ale Sophia Bush v té uniformě vypadá tak nějak smutně.
Nově na watchlist zařazuju Klondike, protože na mě z traileru vykoukl Robb Stark:-) Já vím, trapný důvod pro sledování seriálu:-)
Šanci dám i Rake. Miluju australský originál, tak jsem zvědavá na americkou verzi, ale moc nadějí tomu nedávám.

avatar uživatele
Kytkožrout
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
29. 12. 2013 / 21:43:59 (před 10 roky)
off

Nejvíce jsem zvědavý na Fleminga, protože doufám, že se o něm něco dozvíme a že to vůbec bude skvělé a pak na Klondike, protože od toho očekávám dobrý western.

Podle všeho nepocházím z této planety.
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
29. 12. 2013 / 22:08:14 (před 10 roky)
off

Nemala som v pláne pozerať nič, novinky takmer nesledujem, ale zaujala ma zmienka o Sophii Bush v Chicago PD, tak možno to vyskúšam :) aj keď Chicago Fire som nevidela, tak snáď to nebude nejako strašne prepojené

avatar uživatele
happy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
29. 12. 2013 / 23:13:05 (před 10 roky)
off

Když jsem poprvé viděla promo na Intellingence, okamžitě jsem ho začala porovnávat s Almost Human - hodně prvků mi přišlo podobných. Proto doufám, že podobné to nebude (případně jen minimálně). Sci-fi seriály mám ráda, proto doufám, že se udrží.
Docela (překvapivě) mě zaujalo i Crisis. Určitě si přidám do watchlistu seriály Helix, Fleming nebo True Detective. Pak ještě váhám u Bitten a Star-Crossed. Zejména u druhého zmiňovaného se bojím, aby z toho nevznikla rádoby teentelenovela.

Tick tock goes the clock, and what now shall we play?
avatar uživatele
Elkom
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
29. 12. 2013 / 23:35:05 (před 10 roky)
off

Zaujalo Star-crossed,crisis,black sails,klondike,helix ale je už toho strááášne moc :(

Valar Morghulis
avatar uživatele
DrMovr7
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
30. 12. 2013 / 01:09:16 (před 10 roky)
off

Určitě Looking protože Jonathan Groff, možná Enlisted protože muži v uniformě:) Už teď toho sleduju až příliš, hlavně musím najít čas na Sherlocka.

"Lawyers, I suppose, were children once." Charles Lamb
avatar uživatele
Lucius
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
30. 12. 2013 / 11:01:34 (před 10 roky)
off

juuu už se těším na články Hej SeriálZoňáci.. :)) budou doufám, že? :)

Sarcasm - because beating the crap out of people is illegal.
avatar uživatele
Carmen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
30. 12. 2013 / 14:12:47 (před 10 roky)
off

Zase tolik dobře vypadajících seriálu jak já to budu stíhat :D no, ale nejvíc mě zaujal Bitten.

avatar uživatele
corine
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
30. 12. 2013 / 22:39:02 (před 10 roky)
off

Jednoznačně nejvíc se těším na Fleming a Klondike. Pak mám v plánu i Killer Woman, True Detective a Looking a možná i Rake a Star-Crossed, i když působí spíš jako taková lacinější kopie Roswellu.

Já už tu nejsem!
avatar uživatele
Fruiko
Autor článku | Cool level: 117 | Neal Caffrey
30. 12. 2013 / 23:29:00 (před 10 roky)
off
Lucius napsal(a):

juuu už se těším na články Hej SeriálZoňáci.. :)) budou doufám, že? :)

Pokusíme se hecnout.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Morrigan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
31. 12. 2013 / 21:09:09 (před 10 roky)
off

Láká mě Helix, Crisis a jako oddechovka Star Crossed, pokud tam nebudou úplně stupidní dialogy typu Twilight. A nejspíš vyzkouším Chicago Fire, když o tom tady každý tak básní. :)

avatar uživatele
Ajvngou
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
1. 1. 2014 / 14:20:22 (před 10 roky)
off

Rozhodně True Detective...

avatar uživatele
Locke
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
1. 1. 2014 / 15:00:19 (před 10 roky)
off

Mě nejvíce zaujalo Crisis, Star-Crossed, Bitten a Intelligence. V tomto pořadí. Možná zkusím i Enlisted.

Hold the Door!
avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
3. 1. 2014 / 15:02:55 (před 10 roky)
off

Fíhá, toho teda je.
Nejvíc se klepu na Looking. :3

avatar uživatele
kutikk
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
4. 1. 2014 / 17:22:40 (před 10 roky)
off

Určitě zkusim Chicago P.D., kde se objeví moje milovaná Sophia Bush, True Detectvie, Crisis, Star-Crossed a Rake :) A možná Mixology, ale působí to na mě až moc taková tuctovka :)

avatar uživatele
kneznaL
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
6. 1. 2014 / 17:26:57 (před 10 roky)
off

Tak to je teda sbírka. Nevím, co si vyberu dřív. Většina vypadá zajímavě. Případy 1.oddělení, True detective, Inteligence, Chicago P.D, Helix, Bitten,Black Siles, Crisis, Star-Crossed. Taky počkám, co se z toho postupně vyvine. Možná s většinou po prvním díle skončím. Nechám se překvapit.

avatar uživatele
Jirkass
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
9. 1. 2014 / 15:04:13 (před 10 roky)
off

Nejvíce se těším na seriál Bitten a jeho hlavní představitelku. Nadějně vypadá i Helix a šanci dám komedii Mixology.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
8. 6. 2014 / 22:33:34 (před 9 roky)
off

Neříkám, že všechno naprd, ale když neberu v potaz kabelovky, tak bývají silnější midseason.