Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2011

Sarah Michelle Gellar v pilotu seriálu CBS Ringer

Stejně jako Bůh odpočíval po stvoření světa, i Sarah Michelle Gellar si dala od účinkování v televizi pauzu, která začala od roku 2003, kdy skončil seriál Buffy, přemožitelka upírů. Ale to se může brzy změnit.

Podle internetového serveru Vulture Entertainment si CBS objednala pilot drama seriálu „Ringer“ s touto herečkou v obsazení. Seriál sleduje mladou ženu (Gellar) na útěku před podsvětím. Ve snaze uniknout od svých nepřátel převezme identitu svého bohatého dvojčete. Brzy však zjišťuje, že její sestra zřejmě udělala to samé a převzala zase její identitu. Trochu spletité? Ano. Ale záleží na tom, když mluvíme o seriálu, ve kterém by se mohly objevit dvě Sarah Michelle Gellar? Ani v nejmenším!

Gellar je v tomto projektu výkonnou koproducentkou. Podílí se na něm také Eric Charmelo a Nicole Snyder, kteří jsou spojováni třeba se seriálem Lovci duchů.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
hodně dávno
mám pocit, že jsem o tom seriálu slyšela, ale bylo to tak, že nějaká holka...
shalimar2
před 294 týdny
Tento seriál si mě získal dívala jsem se na něj zpočátku jen ze zvědavosti, ale...
Frozen99
před 294 týdny
I didn't see that one comming :/ (bohužel) Nejsem fanda dabingu, ale na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY