Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2014

Grimm hlasí dvě nové tváře

Ve třetí řadě seriálu Grimm se objeví dva noví hosté. První z nich bude Anne Dudek, kterou si možná pamatujete díky roli Danielle Brooks v seriálu Covert Affairs (V utajení) nebo jako Amber Volakis z Dr. House.

V Grimm se objeví v epizodě s názvem Once We Were Gods jako profesorka Vera Gates. Tato mladá a nadaná profesorka archeologie s nadšením studuje 3000 let starý sarkofág. Velice zvláštní na něm je, že narozdíl od typického sarkofágu je zdoben řezbou Anubise, což je egyptský bůh mrtvých.

V epizodě s názvem The Show Must Go On se jako host objeví Keith David, který v současnosti narukoval také do novinky Enlisted. V Grimm se však objeví jako Hedig, člen unikátního putovního cirkusu. Hedig je na svůj cirkus velmi hrdý a je ochotný udělat cokoliv, aby předvedl tu nejlepší možnou show. Obě epizody se budou vysílat na jaře, po zimních olympijských hrách v Soči.


Co říkáte na nové hosty a jejich role? Jak se vám zatím líbí třetí série Grimm?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY