Facebook Twitter E-mail
4. března 2014

Bones: Cam a Arastoo čekají důležitého hosta

Televizní veterán Bones (Sběratelé kostí) se po pětitýdenní pauze zpět na televizní obrazovky vrací již 10. března. Z vražedných pátků byl přesunut zpět na pondělky, kde přebýval na začátku série. A zprávy o obnovení seriálu na další sérii již pro vás určitě nejsou žádnou novinkou. Tou však pro vás může být nové hostování, na které se můžete těšit v jedné z následujících epizod.

Cam (Tamara Taylor) a Arastoo (Pej Vahdat) už spolu nějaký ten pátek chodí, a proto se máma Arastooa rozhodne, že se se synovou přítelkyní konečně seznámí. Deena za nimi přijede do města, aby si s nimi blíže popovídala u večeře. A jak tomu tak bývá, ne vše bude probíhat podle plánu a Arastoo se začne obávat, že se Cam jeho matce moc nezamlouvá.

Do role Deeny Arastoo byla obsazena oscarová herečka Shohreh Aghdashloo. Proslavila se zejména svými filmovými rolemi, ale televizi se v žádném případě nevyhýbá. Vidět jste ji mohli například v seriálech Grimm, Mob Doctor, FlashForward a dalších.


Těšíte se na nové epizody Bones? Myslíte si, že se Cam nakonec své potenciální tchýni zalíbí?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY